Reakcija navijača nije se svidela Realovim igračima, a najglasniji u obrani trenera bio je Mario Hezonja, piše Cadena SER.
"Svi moraju biti uz ekipu. Mi dajemo svoj maksimum za Real Madrid. Ako se ne osećaš tako ili to ne želiš, onda nemoj ni dolaziti na utakmicu i to je to", poručio je Hezonja posle utakmice.
Poraz od Baskonije bio je peto uzastopno finale koje je Real Madrid izgubio, a Hezonja je opisao atmosferu u svlačionici kao "ogroman bes i frustraciju".
"Bili smo totalno s*ebani, ali kao profesionalci moramo podići glavu i ići dalje. Imali smo nekoliko dana da sve to prođemo i jako sam ponosan na to kako su moji saigrači danas izašli na teren", istakao je Hrvat.
Real je već ostao bez dva trofeja ove sezone.
"Bio sam jako ljut, da ne upotrijebim neku težu riječ. Najvažnije je kako se nakon toga podigneš. Moramo nastaviti da radimo. Ovo nisu moji saigrači, ovo su moji prijatelji. Ako se neko oseća loše, i ja se osećam loše", naglasio je Hezonja jedinstvo ekipe.
Skariolova objašnjenja
Zvižduci navijača bili su glavna tema i na konferenciji za medije trenera Skariola nakon utakmice.
"To sam i tražio onog trenutka kad sam preuzeo svu odgovornost", rekao je italijanski stručnjak, želeći da zaštiti svoje igrače.
"Bilo ih je 10 ili 15, ali onda neki tip s 44 pratitelja na društvenim mrežama kaže da je to stav dela navijača", umanjio je značaj zvižduka.
"Poštujem tih 10 ili 15 koji su zviždali, mislim da je to bio izraz nezadovoljstva zbog poraza u nedjelju", dodao je Skariolo.
Ipak, izveštaji s utakmice govore kako su se zvižduci tokom predstavljanja trenera čuli dovoljno glasno da je bilo jasno kako se ne radi o samo desetak navijača.
“Era lo que buscaba en el momento que asumí toda la responsabilidad”
“Un tío con 44 seguidores en una red social dice: es una parte de la afición; respeto a los 10-15 que han pitado”
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković mogao bi već ovog leta da napusti stadion "Rajko Mitić", pošto se njegovo ime nalazi među kandidatima za novog šefa stručnog štaba Panatinaikosa
Srpski atletičar Ivan Garaj suspendovan je na tri meseca zbog korišćenja kokaina, potvrđeno je u objavama Srpskog atletskog saveza i Antidoping agencije Srbije.
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović rekao je pred drugi meč serije polufinala plej-ofa protiv Partizana da su on i ekipa videli gde su grešili u prvom meču i da moraju da budu mnogo bolji.
Tradicionalni međunarodni bokserski turnir "Beogradski pobednik" još jednom je potvrdio status jednog od najuglednijih sportskih događaja u regionu i jednog od najstarijih turnira u Evropi.
Generalni direktor Fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić dobio je novi četvorogodišnji mandat na mestu predsednika Upravnog odbora Sportskog društva Crvena zvezda.
Trener Partizana Đoan Penjaroja rekao je pred drugi meč polufinalne serije ABA lige da njegova ekipa mora da kontroliše emocije i odgovori na fizički nivo igre ako želi da već izbori plasman u finale.
Košarkaši Crvene zvezde savladali su Cedevita Olimpiju (95:86) u majstorici četvrtfinala ABA lige i tako se plasirali u polufinale, gde ih očekuje okršaj sa Partizanom.
Košarkaški klub Crvena zveda malo pred ponoć se oglasio povodom izjave trenera Cedevita Olimpije Zvezdana Mitrovića date nakon majstorice četvrtfinala plej-ofa ABA lige.
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović rekao je pred drugi meč serije polufinala plej-ofa protiv Partizana da su on i ekipa videli gde su grešili u prvom meču i da moraju da budu mnogo bolji.
Stala je Vojvodina na korak do trofeja Kupa Srbije, ali posle osvojenog drugog mesta i izborenih kvalifikacija za Ligu Evrope, može reći da je sezona bila uspešna kada se svedu računi.
Večiti derbi u polufinalu ABA lige doneo je sve ono što regionalna košarka godinama nosi sa sobom: veliku tenziju, promene ritma i na kraju dramatičnu završnicu u kojoj je Partizan uspeo da sačuva prednost i savlada Crvenu zvezdu (100:94) za vođstvo od 1-0.
U prethodna dva finala uspešniji je bio beogradski klub, uključujući i prošlogodišnjih 3:0 u Zaječaru, pa je jasno da tim iz Novog Sada ima i dodatni motiv da konačno uzvrati udarac.
Šta kažete na uređaj pomoću kog možete da napravite espreso gde god se nalazili, bez ikakvih kablova i drugih peripetija? Upravo to omogućava Honorov prenosni aparat za kafu, koji smo imali na testu.
Komentari 5
Pogledaj komentare Pošalji komentar