Dugo se spekulisalo oko toga gde će Bogdan Bogdanović, kapiten košarkaša Srbije, nastaviti karijeru. Govorilo se o povratku u Evropu, konkretno ekipu Partizana, ali je na kraju izabrao još jednu sezonu u NBA i timu Hjustona.
Omladinska (U-19) reprezentacija Srbije danas od 19 časova protiv Ukrajine igra veoma važan meč u borbi za plasman u polufinale Evropskog prvenstva u Velsu.
Fudbaleri Bosne i Hercegovine eliminisani su 1/16 finala Svetskog prvenstva u fudbalu, nakon meča protiv SAD u kom je domaćin u predgrađu San Franciska rezultatom 2:0.
Nova sezona donosi neuobičajenu sliku na klupama dva najveća srpska košarkaška kluba, pošto će Partizan i Crvenu zvezdu predvoditi španski stručnjaci. To nije naišlo na odobravanje Mute Nikolića, trenera koji je tokom karijere sedeo na klube oba tima.
Evroliga se sprema za najveću transformaciju u istoriji. Nakon što je na sastanku u Barseloni praktično definisan sastav učesnika za narednu sezonu, čelnici elitnog takmičenja već uveliko rade na projektu koji bi u narednim godinama mogao da promeni izgled.
Srpski reprezentativac i košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić otkrio je da je 2021. godine imao poziv od Željka Obradovića, koji je tada pokušavao da ga dovede u Partizan.
Omladinska (U-19) reprezentacija Srbije danas od 19 časova protiv Ukrajine igra veoma važan meč u borbi za plasman u polufinale Evropskog prvenstva u Velsu.
Od spektakularnog dolaska 2018. i šampionske titule 2020. do predaje ključeva franšize Luki Dončiću – analiza jednog od najvažnijih perioda u modernoj istoriji Lejkersa.
Posle pet uzastopnih sezona među evropskom košarkaškom elitom, Monako je završio svoje evroligaško poglavlje, a novi učesnik postao je Bešiktaš Dušana Alimpijevića.
Volkswagen bi mogao da odustane od jednog od svojih najvećih projekata razvoja autonomne vožnje, uprkos tome što je u njega uloženo oko 1,5 milijardi evra.
Nakon odluke o povlačenju legendarnog modela Wrangler sa evropskog tržišta, ponuda brenda Jeep spala je na svega dva SUV modela. Međutim, ovo će se drastično promeniti do 2030. godine.
Ford je odlučio da u novi hibridni Ranger ubaci sistem Pro Power Onboard, sa ciljem da uvek imate pri sebi dodatni generator struje ukoliko vam zatreba.
Nakon velikog uspeha modela SU7 i nedavno predstavljenog SUV-a YU7, Xiaomi izgleda priprema još jedan projekat - električni superautomobil koji će parirati markama Porsche i Ferrari.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar