Tim sa Malog Kalemegdana je na taj način izjednačio svoj najduži niz pobeda i došao na korak od obaranja istog pred gostovanje Dubaiju.
Evroliga, 9.kolo
Crvena zvezda – Panatinaikos 86:68 (20:12, 26:20, 21:8, 19:28) Dvorana: Beogradska arena (Beograd) Sudije: Karlos Peruga (Španija), Jakub Zamojski (Poljska) i Saulijus Racis (Litvanija)
Utiske su na konferenciji za medije podelila dvojica trenera. Ergin Ataman nije propustio priliku da provocira navijače domaćeg tima, dok je Saša Obradović govorio o istorijskom nizu trijumfa
"Počeli smo sa užasnim napadima, sa mnogo grešaka. Nismo pogodili nijedan šut, iako su mnogi od njih bili otvoreni. Tada smo izgubili kontrolu. Na kraju, slično je bilo i u trećoj četvrtini, ali su u četvrtoj neki igrači pokazali karakter. Ipak, napravili smo par grešaka i na kraju smo izgubili utakmicu. Čestitke Olimpijakosu... Izvinjavam se, Zvezdi. Svi navijači su večeras podržavali Olimpijakos, pa sam se zbunio", rekao je Ataman.
Fudbaleri Arsenala pobedili su na Emiratima Aston Vilu 4:1, a sve je možda moglo biti drugačije da nije bilo neverovatnog kiksa Emilijana Martinesa (33).
Problemi u omladinskoj školi i prvom timu Partizana se nastavljaju jer je još jedan talentovani fudbaler odlučio je da napusti Humsku u potrazi za minutima.
Fudbaleri Arsenala pobedili su na Emiratima Aston Vilu 4:1, a sve je možda moglo biti drugačije da nije bilo neverovatnog kiksa Emilijana Martinesa (33).
Aktuelnu sezonu u Superligi Srbije, osim jesenje titule Partizana i posrnuća Crvene zvezde, bez svake sumnje je obeležio Železničar iz Pančeva, kojim kormilari poznato ime – Bojan Šaranov.
Srpski reprezentativni fudbal je u godini za nama napravio značaj, pa čak i tektonski zaokret. Ali, sa ozbiljnim kašnjenjem koje ćemo platiti gorčinom u grlu dok budemo gledali Mundijal bez "Orlova".
NBA liga pokušava da reši problem "tankovanja" sistema da ekipe namerno gube da bi imale što bolji pik na draftu, a čini se da predloženo rešenje stvara još veće probleme.
Iako se često koristi termin "neprobojno", pravilnije je reći "otporno na metke", jer stepen zaštite zavisi od vrste oružja, municije i brzine projektila.
Do novembra je izvoz kineskih električnih vozila globalno porastao za 29 odsto, dostigavši skoro 2 miliona jedinica širom Azije, Evrope i tržišta u razvoju.
Ako koristite Google Chrome kao glavni internet browser, verovatno ste i sami primetili da se poslednjih meseci odgovori veštačke inteligencije sve češće pojavljuju. Postoji način da to isključite.
Anonimno slanje policije na vrata strimera i dalje nije izumrlo - najnovija "žrtva" bio je Ned Luk, glumac koji je tumačio Majkla De Santu u video-igri GTA 5.
Komentari 156
Pogledaj komentare Pošalji komentar