KK Crvena zvezda je izdala saopštenje za javnost i iznela informacije o stanju Devontea Grejema, Džordana Nvore i novom pojačanju Džaredu Batleru.
Saopštenje prenosimo u celosti i bez izmena:
"KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je prvotimac našeg kluba Devonte Grejem nakon obavljene magnetne rezonance i novih pregleda, dobio dozvolu da se priključi treninzima prvog tima. On će se staviti na raspolaganje treneru Saši Obradoviću odmah pošto se oporavi od prehlade i visoke temperature zbog koje neće biti prisustan na današnjoj utakmici sa Asvelom.
Američki kombo bek Džered Batler uspešno je prošao trodnevne lekarske preglede u Beogradu, i dobio dozvolu da nastupa za KK Crvena zvezda. On će se odmah staviti na raspolaganje timu i treneru, i biće registrovan za utakmicu Evrolige sa Makabijem koja je na programu u četvrtak.
Džordan Nvora uspešno obavlja terapije povređenog lista, a medicinski tim KK Crvena zvezda Meridianbet čini sve da ga osposobi za utakmicu 8. kola Evrolige sa Makabijem u Beogradu. Odluka o njegovom nastupu biće doneta na sam dan utakmice.
KK Crvena zvezda Meridianbet nakon brojnih spekulacija, glasina i dezinformacija koje su se pojavljivale prethodnih dana, a koje su se odnosile na zdravstveno stanje pojedinih prvotimaca našeg kluba, još jednom apeluje na sve, da se informišu isključivo i jedino na zvaničnim nalozima i platformama kluba".
Možeš li da pogodiš skrivenog evroligaškog igrača?
Preneli smo već da je Jovan Milošević zvanično zadužio opremu Verdera iz Bremena, gde će do kraja tekuće sezone igrati kao pozajmljeni igrač Štutgarta.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
NBA zvezda Kristaps Porzingis ne isključuje mogućnost da jednog dana zaigra u Evropi, a u razgovoru za "BasketNews" posebno je izdvojio Partizan i Crvenu zvezdu. kao sredine koje ga intrigiraju.
Preneli smo već da je Jovan Milošević zvanično zadužio opremu Verdera iz Bremena, gde će do kraja tekuće sezone igrati kao pozajmljeni igrač Štutgarta.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Roblox, platforma sa ogromnim brojem maloletnih korisnika, godinama se suočava sa ozbiljnim problemima vezanim za bezbednost dece. Nakon niza tužbi uvode se drastične mere.
Apple navodno ima više od 20 novih proizvoda u razvoju koji su planirani za 2026. godinu, a među njima se posebno izdvajaju čak četiri nova iPhone modela.
Komentari 17
Pogledaj komentare Pošalji komentar