"Mi smo Lundbegu poslali pismo da je igrač Partizana, ali da na njega ne računamo naredne szone, o tome je obavešten. Ljudi iz stručnog štaba će vam to malo bolje objasniti. Oni se bave sportskim delom, ja se bavim biznisom".
Mijailović je govrio i o ambicijama za narednu sezonu.
Kaže, budžet je veći, ali da to nije garant da će i rezultati bti bolji, mada su ambicije najviše moguće.
"To su apsolutno ciljevi (titule). Ja sam to već pomenuo, podigli smo budžet za 35% i očekujemo zaista dobru sezonu zato što smo uspeli da sačuvamo "kor" ekpe koja je minule sezone bila potpuno nova. Igrači skoji su ovde su se uhodali, očekujem da će biti barem 30% bolji nego protekle sezone, uhodali su se, godinu su zajedno, a ovi novi što su došli su jako kvalitetni, sa visokim iskustbom i kada se dodaju na starosedeoce, mislim da će to biti dobitna kombinacija. Naravno, budžet nikada nije garancija niti je povećanje budžeta garant da se mogu osvajati trofeji, ali vam daje prednst da imate kvalitetnu sezonu. Zaista ove sezone imamo velike ambicije, slavimo 80 godina kluba, jubilej, neke lepe i velike stvari smo već uradili", poručio je Mijailović sa Avale gde je Partizan promovisao dresove za novu sezonu.
Pevač Džastin Biber nastupiće na poluvremenu finala Svetskog prvenstva u fudbalu, uz ranije najavljene Šakiru, Madonu i K-pop grupu BTS, saopštili su organizatori takmičenja.
Dosadno prvo, a onda spektakularno drugo poluvreme. Hrvatska je vodila preko Perišića, ali su Ronaldo i Ramoš doneli preokret Portugalu. VAR je u dubokoj nadoknadi razočarao "vatrene" i poslao ih kući.
Možda i najružnija utakmica na Mundijalu. Paragvajci su tukli, simulirali, provocirali, ali je Francuska "bunker" probila iz penala, koji je realizovao Mbape. Sada ih čeka Maroko.
Pevač Džastin Biber nastupiće na poluvremenu finala Svetskog prvenstva u fudbalu, uz ranije najavljene Šakiru, Madonu i K-pop grupu BTS, saopštili su organizatori takmičenja.
Od spektakularnog dolaska 2018. i šampionske titule 2020. do predaje ključeva franšize Luki Dončiću – analiza jednog od najvažnijih perioda u modernoj istoriji Lejkersa.
Posle pet uzastopnih sezona među evropskom košarkaškom elitom, Monako je završio svoje evroligaško poglavlje, a novi učesnik postao je Bešiktaš Dušana Alimpijevića.
Jedno istraživanje sprovedeno u Velikoj Britaniji pokušalo je da utvrdi postoji li veza između marke automobila i inteligencije vozača - šta mislite, kako je to prošlo?
Kako je procenila YUTA, skoro milion srpskih turista letuje u Grčkoj, od čega dve trećine putuje sopstvenim automobilima. Ako ste i vi među njima, ovaj tekst će vam biti vrlo koristan.
Čak 750.000 vozila svake godine praktično "nestane" sa puteva Velike Britanije. Deo završi u ilegalnim otpadima, deo se izvozi bez dokumentacije, dok se pojedina vozila pojavljuju sa lažnim tablicama.
Komentari 3
Pogledaj komentare Pošalji komentar