Zvezda je u objavi potvrdila da Jago traži novi klub.
"Brazilski bek Jago Dos Santos trenutno je odsutan zbog obaveza sa reprezentacijom Brazila, u potrazi je za novom sredinom, i neće bio deo takmičarskog sastava KK Crvena zvezda za narednu sezonu", rečeno je iz Zvezde.
Prvi pripremni meč crveno-beli igraju četvrtog septembra. protiv ekipe BKK Radnički (utakmica zatvorenog tipa), pet dana kasnije sledi meč protiv Igokee (takođe zatvorenog tipa), nakon toga i dva vrlo jaka turnira na Kipru i Kritu, a poslednje mečeve pred start sezone crveno-beli će odigrati na VTB Superkupu u Beogradu (24-25. septembar).
Zvezda je ovog leta završila saradnju sa nekolicinom igrača, Nemanjom Nedovićem, Lukom Mitrovićem, Brankom Lazićem, Rokasom Gedraitisem, Džonom Braunom, Majkom Daumom i Filipom Petruševim.
ATP je objavio zvanični kalendar za 2027. godinu, a nova potvrda stigla je i za ono što smo već znali – ni Srbija (Beograd), ni Atina nemaju svoje mesto u rasporedu turnira u naredne dve godine.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Pre nego što su spasene, turistkinje su se čak fotografisale pored svog iznajmljenog Mercedesa, koji je privremeno postao atrakcija na skijaškoj stazi.
Direktor Olivije Fransoa smatra da gradski automobili nemaju realnu potrebu da idu brže od zakonskog ograničenja. Kako ističe, prosečna maksimalna dozvoljena brzina u Evropi iznosi oko 118 km/h.
Komentari 55
Pogledaj komentare Pošalji komentar