Nova vest
b92
Košarka 5

23.7.2025.

10:57

Još jedan košarkaš zvanično otišao iz Zvezde

Dosadašnji košarkaš Crvene zvezde Majk Daum novi je igrač japanskog kluba Šinšu Brejv Voriors.

Autor:B92.sport

B92.sport
Još jedan košarkaš zvanično otišao iz Zvezde
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Američki 29-godišnji košarkaš potpisao je jednogodišnji ugovor sa klubom koji se takmiči u japanskoj profesionalnoj B ligi.

Daum je Zvezdu došao pre početka prošle sezone. Za crveno-bele je odigrao 19 utakmica u Evroligi i u proseku je postizao 5,9 poena i imao je 2,7 skokova po meču.

U regionalnoj ABA ligi postizao je 6,2 poena i imao je 2,4 skoka po utakmici.

Američki krilni centar je tokom sezone povredio levo koleno, pa je sa terena odsustvovao gotovo četiri meseca.

Ovog leta je još jedan igrač iz Evrolige prešao u neki japanski klub, nakon što je Brendon Dejvis iz Partizana otišao u Alvark iz Tokij

Podeli:

Komentari 5

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Firefox održava Windows 7 "na aparatima"

Iako su Microsoft i Google odavno digli ruke od starijih verzija Windows operativnih sistema, kompanija Mozilla odlučila je da pruži ruku spasa onima koji se još uvek ne odriču "sedmice" i "osmice".

B92.net

10:00

14 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu