Nova vest
b92
Košarka 160

12.4.2024.

0:23

Javio se i Lesor: Karma je ku**a

Nakon Kevina Pantera, na Tviteru se povodom utakmice Efesa i Crvene zvezde, oglasio i Matijas Lesor.

Autor:Milan Tomić

Milan Tomić
Javio se i Lesor: Karma je ku**a
Srđan Stevanović/Starsport

Bivši košarkaš Partizana, trenutno član Panatinaikosa, očigledno sumnja u želju crveno-belih da slave u Istanbulu i tako pomognu "večitom" rivalu u borbi za plej-in Evrolige.

Efes je na kraju slavio ubedljivo sa 100:55 i tako obezbedio plasman među najboljih 10 ekipa u elitnom takmičenju.

Najpre se javio Panter, kapiten crno-belih.

"Vrlo očigledno", napisao je Panter na Tviteru, da bi se na taj komentar nadovezao Lesor.

"Odmahujem glavom. Ovo sr**e je smešno. Varanje vam nikada neće ići u korist. Karma je ku**a", napisao je Lesor.

Inače, nakon eliminacije, oglasio se i Partizan, uz citat iz filma "Roki".

 

 

Podeli:

loader

Komentari 160

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Pornhub upozorio korisnike

Pornhub je upozorio korisnike da bi mogli biti direktno kontaktirani od strane sajber kriminalaca nakon nedavnog bezbednosnog incidenta koji je pogodio Pornhub Premium naloge.

B92.net

10:21

10 h

Računari

Google CC: Mejlovi nikad nisu bili pregledniji

Američka tehnološka kompanija Google pokrenula je eksperimentalnog AI asistenta za produktivnost zasnovanog na mejlu, nazvanog CC, koji treba da korisnicima uštedi vreme i istovremeno podstakne češće korišćenje Google servisa.

Tanjug

9:16

11 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu