Nova vest
b92
Košarka 1

30.4.2025.

23:05

Ataman: "Igrali smo savršeno, do poslednje četvrtine"

Trener košarkašaa Panatinaikosa Ergin Ataman sumirao je utiske posle vraćanja brejka u Istanbulu protiv Efesa.

Autor:B92.sport

B92.sport
Ataman: "Igrali smo savršeno, do poslednje četvrtine"
O.Behrendt / imago sportfotodienst / Profimedia

PAO je kao gost pobedio turski tim  81:77 u trećoj utakmici plej-ofa Evrolige, čime je vratio brejk i poveo 2-1 u seriji.

"Do poslednje četvrtine smo igrali savršeno. Usledio je pad, nismo se snašli na odbranu rivala, ušli smo u triler završnicu, Efes je pogodio nekoliko šuteva iz teških pozicija, ali smo bili čvršći i odlučniji u završnici", rekao je Ataman.

"Ništa nije gotovo, moramo da ostanemo fokusirani, moramo da nastavimo sa borbom jer nas još jedna pobeda deli od finalnog turnira. Svesni smo da neće biti lako stići do nje", naglasio je Ergin Ataman.

Naredni duel je na programu u petak od 19 časova i 30 minuta, igra se takođe u Istanbulu.

Cup Tree provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Vratio se X

Platforma X (bivši Twitter) kratko je bila nedostupna korisnicima širom sveta.

B92.net

17:30

6 h

Aktuelno

SAD zapretile Velikoj Britaniji

Sjedinjene Američke Države upozorile su britanske vlasti nakon što je regulator Ofcom pokrenuo istragu protiv društvene mreže X, u vlasništvu Ilona Maska, zbog AI alata Grok.

B92.net

14:00

10 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu