Crveno-beli su kažnjeni zbog ponašanja navijača da protiv Efesa igraju u umanjenom kapacitetu (20 odsto od punog) "Beogradske arene".
Zvezda se oglasila saopštenjem kako bi objasnila navijačima koji su sektori zatvoreni, kao i gde će imati mesto navijači sa sezonskim kartama iz tih delova.
"Kako je konkretno navedeno u obrazloženju kazne Evrolige, za utakmicu u petak biće zatvoreni sledeći sektori:
Tribina A (sektori 218 desno, 219, 220, 221 levo)
Tribina D (sektori 223 desno, 224, 225 i 226 levo). Takođe, zatvoreni su sektori 208, 209 i 210 tribina B i navijačka tribina B (na grafičkom prikazu ispod teksta zavoreni sektori označeni su crvenom bojom);
Zbog toga, raspored ulaska u Beogradsku Arenu za pojedine sektore je promenjen i obavljaće se na sledeći način:
Sezonske karte za Tribinu A, Tribinu D i Tribinu B u petak ulaze na ulaz Istok (bočno) i biće smešteni na sledeći način:
Tribina A i Tribina D ulaze na ulaz Istok sektori – NIVO 400 (411, 412, 413)
Tribina B i navijačka tribina pozicionirani su na Nivou 400 na severnoj strani (iza klupa za igrače). Sezonske karte za Tribinu B i navijačke karte ulaze takođe na ulaz Istok.
Vlasnici sezonskih karata za sektore 421, 422 i 423, ulaze kao i do sada (ulaz Sever) i za njih su namenjeni sektori 430, 431 i 432."
Klub u nastavku apeluje na fer i sportsko navijanje navijača.
"KK Crvena zvezda pred ovu važnu utakmicu još jednom apeluje na sve koji se budu našli u petak u Beogradskoj Areni da navijaju sportski, fer i korektno, bez vređanja bilo koga, bez bilo kakvog ubacivanja ikakvih predmeta u teren, bez korišćenja lasera...zbog čega smo do sada u ovoj sezoni platili enormnu sumu novca na kazne i dočekujemo ovu važnu utakmicu bez pune hale!", stoji u saopštenju crveno-belih.
U meču poslednjeg kola druge faze Evropskog prvenstva u vaterpolu sastaju se Srbija i Crna Gora (20.30), nekada zajednička selekcija, a u poslednje dve decenije veliki sportski rivali.
Vaterpolisti Srbije su izgubili od selekcije Crne Gore u poslednjem meču druge faze Evropskog prvenstva rezultatom 13:15. Ovaj poraz ne znači ništa za "delfine" s obzirom na to da su već kao prvoplasirani iz grupe E obezbedili polufinale.
U meču poslednjeg kola druge faze Evropskog prvenstva u vaterpolu sastaju se Srbija i Crna Gora (20.30), nekada zajednička selekcija, a u poslednje dve decenije veliki sportski rivali.
Partizan u meču 23. kola Evrolige gostuje Bajernu u Minhenu (20.30) u trenutku kada se dve ekipe nalaze na potpuno različitim putanjama, iako im je položaj na tabeli sličan.
Rusija planira da tokom 2026. godine započne serijsku proizvodnju domaće satelitske internet mreže, koja bi trebalo da predstavlja odgovor na američki Starlink.
Istraživači iz kompanije Check Point upozorili su na pojavu VoidLink-a, jednog od prvih poznatih primera naprednog malvera koji je u velikoj meri razvijen uz pomoć veštačke inteligencije.
Dok milioni gejmera širom sveta nestrpljivo iščekuju jesen 2026. godine za premijeru najambicioznijeg projekta u gejming industriji, Rockstar Games još jednom je pokazao svoju humanu stranu.
Komentari 18
Pogledaj komentare Pošalji komentar