Nova vest
Euroleague 0

14.3.2025.

15:00

Janakopulos u grotlu Pireja

Ove večeri od 20.15 u dvorani "Mira i prijateljstva" u Pireju igra se veliki grčki derbi u okviru 29. kola Evrolige između Olimpijakosa i Panatinaikosa.

Autor:B92.sport

B92.sport
Janakopulos u grotlu Pireja
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Proveri svoje znanje – Euroleague Selektor

Kompletna hala biće crveno-bela i davaće podršku lideru elitnog takmičenja nasuprot aktuelnom šampionu Evrope.

Ali, iz prvih redova podršku "zelenima" davaće njihov vlasnik, Dimitris Janakopulos, što naravno, nije uobičajena praksa, pogotovo ne u Grčkoj.

Međutim, Janakopulos je odlučio da se pojavi, makar je tako najavio poznati grčki novinar Jorgos Zakas, i zbog toga je interesovanje za ovaj meč dodatno skočilo.

Sve zanima kako će ga dočekati domaća publika, kao i kako će na to reagovati kontroverzni vlasnik PAO.

Olimpijakos je prvi na tabeli sa 21 pobedom i sedam poraza, dok Panatinaikos ima skor 18-10.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
iOS

Apple se muči

Dosadašnje informacije su sugerisale da je iPhone Fold na putu da bude lansiran ovog septembra, ali to bi moglo da se promeni.

B92.net

17:30

13 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu