Nova vest
b92
Košarka 1

31.5.2025.

15:14

Partizan spreman za Dubai: "Da se plasiramo u finale"

Košarkaši Partizana u nedelju, 1. juna, dočekuje ekipu Dubaija u trećem, odlučujućem meču polufinalne serije ABA lige.

Autor:B92.sport

B92.sport
Partizan spreman za Dubai: "Da se plasiramo u finale"
Dimitrije Vasiljević/STARSPORT

Utakmica se igra u Beogradskoj areni, sa početkom u 19 časova.

Crno-beli su poveli u seriji nakon ubedljive pobede na domaćem terenu (102:72), dok je Dubai izjednačio seriju trijumfom u produžetku na svom parketu (100:95).

Pred odlučujući duel, trener Partizana Željko Obradović izjavio je da je tim ambiciozan i motivisan da se plasira u finale.

"Plej-of je još jednom pokazao da je jedino što se računa pobeda. Prvu utakmicu smo dobili ubedljivo, drugu izgubili posle produžetka, ali rezultat je sada 1:1. Svesni smo da moramo da igramo na svom nivou ako želimo da pobedimo Dubai, koji je pokazao karakter i potvrdio da je kvalitetna ekipa. Ulazimo u utakmicu sa maksimalnom ambicijom, da se plasiramo u finale", rekao je Obradović.

Dvejn Vašington očekuje podšku navijača u meču sezone.

"Očekujem sjajnu atmosferu. Uzbuđen sam zbog treće utakmice u ovoj plej-of seriji i ujedno moje prve ovakve situacije u karijeri. Spreman sam i radujem se odlučujućem duelu", rekao je Vašington.

Podeli:

loader

Komentari 1

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu