Karlik Džons, Isak Bonga i Sterling Braun su bili akteri tuče prethodne nedelje i još uvek čekaju na eventualne kazne.
"Očekujem i dalje da će klub da ih kazni. Mada, gledajući iz ugla kluba, stručnog štaba i imajući u vidu brojčano stanje igrača Partizana, ne možemo da očekujemo da ih kazne tako što bih ih suspendovali, pre mislim da će kazna biti finansijska. Postoji i prekršajna prijava, to je remećenje javnog reda i mira, sve se dešavalo na ulici, i ko god da je tu kriv, to je katastrofa, to ne sme da se dešava. Užasno je što su dozvolili da budu izazvani. Ovo što su oni uradili je katastrofa, ne sme to da se dešava, ali... Desilo se, sada moramo da pričamo o tome i pitanje je kako će klub da reaguje. Opet kažem, lično mislim da će to biti na finansijskom nivou. Pucali bi sebi u stomak kada bi ih suspendovali jer nemaju sa kim da igraju, pritom je Bonga najbolji defanzivac lige. Svaki od njih trojice spada u red nosilaca igre crno-belih", rekao je Savanović za "Sportal".
Sva trojica su bila u sastavu u prvom meču plej-ofa ABA lige protiv Spartaka.
"Očekivao sam da ih klub kazni u roku od 24 do 48 sati, da izađu u javnost sa odgovorom. Šta sada sedam dana procesuiramo ko je kriv, a ko nije kriv. Mada, možda i oni imaju neku unutrašnju istragu koju sprovode, hoće i oni da vide šta se dešava. Možda i klub želi da ih zaštiti, da pokaže da im je stalo do njih. Ne znam, a ja mogu samo da nagađam na osnovu snimka koji sam video, a koji ne pokazuje celu situaciju", dodao je on.
Ovaj incident bi mogao da utiče na spomenute igrače Partizana.
"Može mnogo da utiče ako nisu mentalno jaki. Zavisi od čoveka. Ako oni nisu spremni mentalno to da iznesu, onda ćemo to i da vidimo na terenu. Mada, možda će im ovo biti motiv više da se dokažu. Mogu da se ugase, a mogu i da daju gas. Mnogi od nas nose privatne probleme, sada i ovo: desio se nemio događaj, pa da vidimo kako ću ja da se nosim sa tim na poslu. Sigurno se o tuči pričalo i pre i posle treninga, ali na samom treningu – ništa - ipak su oni profesionalci", zaključio je Savanović.
Prema informacijama portala "BasketNews", i dalje nezvaničnim, grupa evroligaških klubova, udružiće snage kako bi unapredila svoje pozicije u elitnom takmičenju.
Trener najveće senzacije dosadašnjeg dela FA Kupa Maklsfilda je Džon Runi (38), u fudbalskom svetu mnogo poznatiji kao mlađi brat slavnog Vejna Runija (40).
Interesantna vest stiže iz Španije, gde je tamošnji ugledni "As" objavio da je Dinamo Zagreb zainteresovan za Luku Zidana, sina legendarnog Zinedina Zidana.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Iz KK Partizana su potvrdili da će Karlik Džons, Sterling Braun i Isak Bonga biti kažnjeni zbog učestvovanja u tuči, kao i da je Mario Nakić završio sezonu.
Trener najveće senzacije dosadašnjeg dela FA Kupa Maklsfilda je Džon Runi (38), u fudbalskom svetu mnogo poznatiji kao mlađi brat slavnog Vejna Runija (40).
Interesantna vest stiže iz Španije, gde je tamošnji ugledni "As" objavio da je Dinamo Zagreb zainteresovan za Luku Zidana, sina legendarnog Zinedina Zidana.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
U poslednjoj deceniji je kroz rukometnu reprezentaciju Srbije prodefilovao izrazito veliki broj igrača, ali ne i na golu, gde je uvek na usluzi naciji stajao Vladimir Cupara.
Hyundai je u Briselu premijerno predstavio model Staria Electric, prvi potpuno električni MPV u ponudi ovog proizvođača. Ujedno je prikazan i koncept koji najavljuje Ioniq 3 u Evropi.
Četbot Grok, u vlasništvu kompanije milijardera Ilona Maska, ograničio je funkciju generisanja i uređivanja slika isključivo na pretplatnike koji plaćaju usluge društvene mreže X.
Komentari 34
Pogledaj komentare Pošalji komentar