Fudbal 1

31.3.2024.

11:36

Tanasijević video ko je Suares – Mijatović van protokola

Fudbaleri Inter Majamija i Njujork Sitija odigrali su 1:1 u Floridi u okviru 7. kola MLS-a.

Izvor: B92.Sport

Autor: B92

B92
B92
EPA-EFE/CRISTOBAL HERRERA-ULASHKEVICH

Za goste, od starta je igrao bivši defanzivac subotičkog Spartaka Nemanja Tanasijević, koji polako postaje važan šraf u ekipi koja ga je angažovala minulog leta.

Tanasijeviću je ovo bio drugi meč u startnoj postavi posle debija koji je upisao u protekloj rundi protiv Sinsinatija, u porazu 0:1.

Ovog puta, Njujork je uspeo da izvuće remi na terenu najatraktivnije ekipe u ligi.

Strelac gola za Majami bio je nenadmašni Luis Suares i tako stigao do svog petog gola ove sezone. Urugvajac se najbolje snašao u kaznenom prostoru gostiju posle centaršuta, usledio je trzaj glavom i mat od prekaljenog asa.

Gosti su već do poluvremena uspeli da poravnaju rezultat preko Kostarikanca Adriana Alonsa što je bio i konačan rezultat utakmice.

Bivši napadač Zvezde Jovan Mijatović nije bio ni u protokolu Njujorka ovog puta.

Los Anđeles Galaksi zabeležio je pobedu protekle noći.

Ekipa srpskog napadača Dejana Joveljića savladala je Sijetl Saunderse 1:0 golom Brazilca Gabriela Peka u 4. minutu.

Joveljić ovog puta nije bio u startnoj postavi, meč je počeo sa klupe zbog određenih problema sa mišićem, ali je ipak zaigrao u drugom poluvremenu.