Fudbal 14

9.3.2024.

19:15

Spajić o Partizanu: Valjali se 30 minuta, slave 2:2, nisu došli da igraju fudbal

Štoper Crvene zvezde Uroš Spajić nije bio najsrećniji ishodom 172. večitog derbija ali ni ponašanjem igrača Partizana.

Izvor: B92.net

Autor: B92

B92
B92
Peđa Milosavljević/Starsport

Meč na načem najvećem stadionu završen je rezultatom 2:2, pa su tako crno-beli zadržali prvo mesto na tabeli.

Spajić je bio strelac vodećeg gola za Zvezdu i najavio burna dešavanja u nastavku meča.

Na kraju, čestitao je saigračima, navijačima, ali je i imao šta da kaže o ponašanju fudbalera PArtizana.

"Mislim da odavno nije bilko ovako mnogo neiskorišćenih šansi, hvala navijačima i svaka čast momcima na prikazanoj igri, na, po meni, šampionskoj igri. Igrali smo protiv protivnika koji očito nije došao da igra fudbal danas, mislim svaka im čast, osvojili su bod, po to su došli, ali da igramo 90 minuta, a da se valjaju 30 minuta po trenu, to je greota za ove ljude što su došli danas da gledaju dobar fudbal. Evo, oni slave 2:2, svaka im čast, ali mi nećemo. Ovo je nama kao poraz, ali idemo dalje, nastavljamo dalje, Crvena zvezda treba da teži da igra napadački, da dominira, na kraju će se isplatiti".