Nekadašnji vezista Real Madrida i reprezentacije Nemačke svoje mišljenje izneo je na Instagramu, u komentaru ispod objave nemačkog komentatora Florijana Malburga.
"Kvara. Verovatno se to neće dogoditi, ali za mene je on ubedljivo broj jedan", napisao je Kros.
Nemac smatra da su igrači koji su obeležili Svetsko prvenstvo iza sebe imali nedovoljno dobre klupske sezone ili nastupaju u takmičenjima koja nemaju isti značaj kao evropska.
"Četvorica igrača koji su se istakli na Svetskom prvenstvu – Rodri, Mesi, Džud i Kilijan – imali su razočaravajuće sezone ili igraju u nevažnim ligama", naveo je Kros.
Možda vas zanima
Evrokupovi
PSŽ je pobedom nad Aston Vilom osvojio Superkup Evrope (2:1). Osvajač Lige šampiona je tako bio bolji od prvaka Lige Evrope. Poslednji put je šampion Lige Evrope slavio u ovom takmičenju 2018. godine.
B92.sport
23:25
8
d
Lige petice
Legendarni vezista Real Madrida Toni Kros i napadač Ronaldo zapalili su internet izjavama o novom mladom asu "kraljevskog kluba" Janu Diomandeu. Ili, ipak, nisu.
B92.sport
10:43
25
d
Kroos je posebno istakao kontinuitet koji je gruzijski reprezentativac pokazao u dresu Pari Sen Žermena.
"Kvara je bio najbolji igrač prethodne sezone, a trenutno tu titulu nosi i u najboljoj klupskoj ekipi na svetu", zaključio je Nemac.
Kvarachelija je tokom minule sezone na 52 utakmice u svim takmičenjima postigao 19 golova i zabeležio 12 asistencija.
Posebno je briljirao u Ligi šampiona, u kojoj je na 16 nastupa upisao deset pogodaka i šest asistencija. Predvodio je PSŽ do druge uzastopne evropske titule i proglašen je za najboljeg igrača elitnog takmičenja u sezoni 2025/26. UEFA je zvanično objavila njegove brojke i priznanje.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar