Nova vest
Vesti 1

3.4.2026.

23:26

Hakimi: "Nisam uživao dolaskom Mesija"

Marokanski fudbaler Ašraf Hakimi otrkio je da nije uživao dok je delio svlačionicu sa Lionelom Mesijem u PSŽ.

Autor:B92.sport

B92.sport
Hakimi: "Nisam uživao dolaskom Mesija"
Franck FIFE / AFP / Profimedia

Hakimiju se nije svidelo način na koji se klub ophodiju prema Mesiju, jer je promenio celu koncenpciju ekipe. 

"Dolaskom Mesija promenio se ceo projekat Pari Sen Žermena, a samim tim i stil igre ekipe. Igrali smo na drugačiji način i ja u tome uopšte nisam uživao“, istakao je Hakimi.

Zbog toga se Marokana osetio kao igrač drugog reda u PSŽ

"Nisam mogao da radim ono što volim, poput napadanja i osećaja da sam važan. Osećao sam se kao sporedan igrač. Sećam se da sam tada stalno razmišljao o situaciji u reprezentaciji, gde me svi smatraju ključnim igračem“.

Dok je Mesi bio u redovima PSŽ, tu su bili i Nejmar kao i Mbape, ali sa svim tim zvezdama klub iz prestonice Francuske nije uspeo da ostvari svoj glavni cilj, a to je da osvoji Ligu šampiona. 

Argentinac se nije dugo zadržao u PSŽ, pa je posle kratke epizode u Parizu, pojačao ekipu Intera iz Majamija, dok je Hakimi i dalje u redovima aktuelnog prvaka Evrope. 

Podeli:

Komentari 1

Podeli:

Crvena zvezda

"Vreme je da se slavi"

Fudbaler Zemuna El Fardu Ben, koji je igrao i za Crvenu zvezdu i za Olimpijakos, rekao je da odlično zna da su dva bratska kluba i njihovi navijači povezani.

Tanjug

20:06

5 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu