Nova vest
Vesti 3

30.12.2025.

18:14

Zvezdina velika želja završila u Mahačkali

Letos je Crvena zvezda bila blizu dovođenja iranskog reprezentativca Džavada Hoseinadžada, ali do njegovog dolaska na stadion "Rajko Mitić" nije došlo.

Autor:B92.sport

B92.sport
Zvezdina velika želja završila u Mahačkali
Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Ostao je u dresu Sepahana, odakle će sada, u zimskom prelaznom roku, preći u Dinamo iz Mahačkale.

Da ga je zvala Zvezda, priznao je i sam Iranac.

"Imao sam 2024. godine ponude ne samo od Zenita, nego i od Crvene zvezde. U svakom slučaju, Sepahan, moj tadašnji klub, nije hteo da me pusti za taj iznos koliko su iznosile ponude Zenita i Zvezde. Dogovorili su se na kraju sa Dinamom i ja sam srećan zbog toga, što sam u ovom klubu", izjavio je Hoseinadžad za ruski "Sport Ekspres".

Navodno je Zvezda nudila Sepahanu milion evra, ali do transfera nije došlo.

Sada ga je Dinamo u Mahačkalu doveo za 900.000 evra.

Hoseinadžad je ofanzivni vezni fudbaler i ove sezone je odigrao 18 utakmica, uz dva pogotka i jednu asistenciju.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Lažni ChatGPT krade sve!

Lažni sajt koji imitira zvaničnu ChatGPT stranicu za preuzimanje aplikacije koristi se za distribuciju malvera namenjenog krađi lozinki, podataka iz browsera, kripto novčanika i drugih osetljivih informacija.

B92.net

15:35

15 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu