Nova vest
Logo
Fudbal 0

22.12.2025.

18:40

Ter Štegen mora što pre na gol: "Voleli bi smo da nasledi Nojera"

Mark-Andre ter Štegen nikako da stan na gol Barselone.

Autor:B92.sport

B92.sport
Ter Štegen mora što pre na gol: "Voleli bi smo da nasledi Nojera"
IMAGO / imago sportfotodienst / Profimedia

Posle niza povreda koje su ga zadesile, sada nekadašnji kapiten ovog kluba nikako da stane na gol. 

Branio je na utakmici Kupa kralja, ali zato ga nema u starnih 11 kada se radi o utakmicama domaćeg prvenstva i Lige šampiona

Pokušao je Bešiktaš da iskoristi trenutak i dovede Nemca u svoje redove na pozajmicu, ali je taj plan propao. 

Ipak će golman biti jedan od glavnih fudbalera na predstojećem prelaznom roku u januaru. 

A da promeni sredinu mu predlaže i legandarni Rudi Feler, koji je na funkciji sportskog direktora nemačke reprezentacije. 

"Nije bitno da li će ostati u Barseloni ili preći negde, bitno je da počne da brani. Svi bismo voleli da posle toliko godina u senci fantastičnog Manuela Nojera dobije šansu da brani na Svetskom prvenstvu, ali i dalje je sve otvoreno i zavisi najviše od njega. U kakvoj će formi biti Mark-Andre... Oliver Bauman je bio sjajan dosad".

Sigurno da ukoliko ostane ovakva situacija, Ter Štegen teško može da se nada pozicu Julijana Nagelsaman za Mundijal. 

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

NBA

Zvanično: NBA i FIBA prave novu ligu

FIBA i NBA saopštile su da će u januaru nastaviti sa planovima o osnivanju nove profesionalne pan-evropske lige za košarkaše, uključivanjem potencijalnih timova i vlasničkih grupa u proces pridruživanja.

B92.sport

20:19

5 min

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu