Nova vest
Vesti 0

17.11.2025.

22:58

Bivši trener Partizana: "Ne bih imao ništa protiv da dođem u Spartak"

Još uvek nije poznato ko bi mogao da nasledi Dejana Stankovića u Spartaku, iako se stalno pominju novi kandidati.

Autor:B92.sport

B92.sport
Bivši trener Partizana: "Ne bih imao ništa protiv da dođem u Spartak"
Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

Ipak, realnost je da su "jača" imena odbila Moskovljane, tako da moraju da nastave potragu za novim trenerom.

Navodno, među kandidatima da zameni Stankovića je i Vuk Rašović, nekadašnji trener Partizana.

Trenutno radi u Kalbi, iz UAE, a u razgovoru za RB sport je govorio o potencijalnom angažmanu u Rusiji.

"Igrao sam u Rusiji, potom bio u Belorusiji kao trener i sportski direktor Dinamo Minska. Uradili smo neke sjajne stvari, igrali u Ligi Evrope. Volim Rusiju, pričam ruski. Ne bih imao ništa protiv da dođem u Spartak, ali mislim da nije realno da se to desi u naredniih šest meseci. Imam ugovor, tako da - teško pre juna. Ipak, u fudbalu nikad ne možeš da predviđaš stvari", rekao je Rašović koji je predvodio Partizan na 29 utakmica i doneo mu titulu u sezoni 2012/2013.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
ABA

Mi nismo uživali

Analiza bolnog poraza Crvene zvezde od Partizana u polufinalu ABA lige (2-0). Statistički krah na parketu, skandiranje u Pioniru i bizarna reakcija Saše Obradovića.

Iva Jevtić

10:38

2 d

Apps

Pokrenuta nova aplikacija za Facebook grupe

Kompanija Meta pokrenula je novu aplikaciju koja služi kao "prostor namenjen razgovorima unutar Facebook grupa". Zove se Forum, a nije bilo nikakve zvanične najave ili posebne promocije.

Engadget

11:00

1 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu