Fudbal 0

3.3.2024.

9:20

Joveljić strelac i asistent, Mijatović zaigrao – Mesi i Suares kao u Barsi VIDEO

Srpski napadač Dejan Joveljić uspeo je da se upiše u strelce, u pobedi svog tima nad San Hozeom.

Izvor: B92.net

Autor: B92

B92
B92
EPA-EFE/ALLISON DINNER

Los Anđeles Galaksi je savldao San Hoze sa 3:1, u okviru MLS lige.

Joveljić je u 43. minutu uspeo da se upiše u strelce i tako udvostruči prednost Galaksija.

Potom je u nastavku zabeležio i asistenciju za 3:0, da bi na kraju Preston Džud postavio konačan rezultat 3:1.

Galaksi posle dve odigrane utakmice ima pobedu i poraz, dok San Hoze još uvek čeka na trijumf.

Fudbaleri Inter Majamija su savladali Orlando sa 5:0 u derbiju Floride.

Nekadašnji tandem Barselone, Lionel Mesi i Luis Suares su uspeli po dva puta da se upišu u strelce.

Urugvajac je započeo goleadu u četvrtom, a potom se upisao i u 11. minutu. Mesi je sa dva gola u 57. i 62 stavio tačku na meč.

U međuvremenu u strelce se upisao i Robert Tejlor u 29. minutu utakmice.

Inter iz Majamija je odigrao tri utakmice ove sezone i nalazi se na prvom mestu Istoka sa dve pobede i remijem sa Los Anđeles Galaksijem.

S druge strane, Orlando ima jedan remi i poraz.