Nova vest
Logo
Fudbal 2

23.8.2025.

11:30

Božović: "Stanković bi mogao uskoro da dobije otkaz"

Nije dobro startovao sezonu Dejan Stanković na klupi ekipe Spartaka iz Moskve.

Autor:B92.sport

B92.sport
Božović: "Stanković bi mogao uskoro da dobije otkaz"
Starsport/Nenad Mihajlović

Sve su jače glasine da bi bivši trener Crvene zvezde mogao da dobije otkaz u skorijem periodu. 

Spartak posle pet kola zauzima tek 13. mesto sa jednom pobedom, dva remija i dva poraza. 

Ovom temom se pozabavio, još jedan bivši trener Crvene zvezde, Miodrag Gorf Božović, koji ima dosta iskustva sa radom u Rusiji, gde je stekao bogatu reputaciju. 

"Kada nema rezultata, trener je uvek kriv. Takvo je pravilo u fudbalu, koje će postojati zauvek. Glasine o smeni odmah kreću, pogotovo u velikim klubovima kakav je Spartak. Ali, smatram da moramo da verujemo u Stankovića. Da mu damo vremena. On može da popravi igru i atmosferu u timu", smatra Božović. 

Spartak igra sledeću utakmicu protiv Rubina, da li bi eventualni poraz značio i rastanak Stankovića sa crveno-belim timom. 

"Mislim da hoće. Još jednom: trener je uvek odgovoran za rezultate. Osvajanje pet bodova u šest utakmica je neuspeh. Ali, verujem da će Spartak pobediti Rubin".

Podeli:

loader

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu