Vensan Kompani je odlučio da malo osveži svoj sastav pred meč koji je odlučio lidera grupe C pred narednu fazu planetarnog šampionata, što će biti odluka koja će ga koštati.
Na klupi su ostali Hari Kejn, Majkl Olise, Jozua Kimih i Džamal Musijala, te je Bavarcima nedostajala napadačka oštrica sve do njihovog ulaska u nastavku.
Bez njih na terenu Bajern skoro da nije ni zapretio, da bi ulaskom najpre francuskog krilnog fudbalera došlo do promena odnosa snaga na terenu.
Sofascore
Drugih 45 minuta je u potpunosti pripalo Bavarcima. Šanse su se ređale, Kimihov gol je poništen, Lajmer je pogodio stativu, a Sane se propisno ispromašivao iz svih mogućih pozicija.
Na golu Benfike je briljirao talentovani čuvar Anatolij Turbin, tako gotovo sigurno ponevši epitet igrača utakmice.
"Orlovi" iz Lisabona su upisali prvu pobedu protiv Bajerna u svojoj istoriji. Od 1976. godine do danas su odigrali 13 mečeva, imali 10 poraza i tri remija.
87' It’s Sané vs Trubin, and the Ukrainian keeper wins again! 🧤🔥
Fudbaleri Porta pobedili su Benfiku 1:0 u 1/4 finalu portugalskog Kupa, na svoju veliku radost i zbog činjenice da su tako servirali odgovor bivšem treneru kluba Žozeu Murinju.
U Kragujevcu je, u organizaciji Vaterpolo kluba Radnički, održan 11. Međunarodni memorijalni turnir "Nenad Nena Manojlović" za vaterpoliste do 14 godina.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Večni grad sledi primer evropskih prestonica kao što su London, Brisel, Pariz i Helsinki, koje su uvele sporije i bezbednije kretanje uprkos snažnom protivljenju vozača.
Pre nego što su spasene, turistkinje su se čak fotografisale pored svog iznajmljenog Mercedesa, koji je privremeno postao atrakcija na skijaškoj stazi.
Američke bezbednosne agencije (FBI i CISA) izdale su hitno upozorenje svim korisnicima pametnih telefona. Problem je ozbiljniji nego što se mislilo, a meta su vaši najprivatniji podaci.
Komentari 7
Pogledaj komentare Pošalji komentar