Od "malog Đokovića" do "novog Mesija" – tenisko čudo koje je izabralo fudbal i sada ga želi cela Evropa
Argentinski velikan River Plejt nastavlja da izbacuje neverovatne talente. Nakon odlaska Klaudija Ečeverija u Mančester siti, na scenu je stupio novi biser iz omladinske škole – Franko Mastantuono.
River je u početku odbijen, ali je ustrajnost kluba urodila plodom – Mastantuono je od tada prošao sve mlađe kategorije kao vođa na terenu, sa "desetkom" na leđima i kapitenskom trakom na ruci.
U prvi tim ga je uveo trener Martin Demikelis, koji je pred debi u seniorskoj konkurenciji pozvao selektora U17 reprezentacije Dijega Plasente da proveri utiske sa Svetskog prvenstva.
Argentinski fudbaler je ponikao u omladinskoj akademiji River Plejta, za koji je u seniorskoj konkurenciji odigrao 61 utakmicu i upisao 10 golova, uz sedam asistencija.
Prema navodima iranskih medija, tokom vikenda u napadu na sportsku halu u gradu Lamerd, na jugu Irana, poginulo je 20 mladih odbojkašica, dok je više od 100 osoba povređeno.
Crvena zvezda već uveliko pravi planove za narednu sezonu, a među imenima koja se nalaze visoko na listi želja za letnji prelazni rok navodno se nalazi francuski reprezentativac Timoti Luvavu-Kabaro.
Bivši teniser Mansur Bahrami otkrio je zbog čega već šest godina nije posetio Iran, zemlju u kojoj je rođen, ističući da bi njegov povratak mogao da ima ozbiljne posledice.
Fudbaleri FK Partizan poraženi su od OFK Beograd rezultatom 2:1 u 25. kolu Superlige Srbije, čime je nastavljena serija loših rezultata crno-belih u prolećnom delu sezone.
Košarkaši Denvera savladali su Jutu rezultatom 128:125 u neizvesnoj završnici, a junak trijumfa bio je Džamal Marej koji je postigao čak 45 poena i pogodio odlučujuća slobodna bacanja.
Košarkaška reprezentacija Srbije gostuje selekciji Turske u revanš meču kvalifikacija za Mundobasket 2027, a ovo je sve što treba da znate o predstojećem susretu u Istanbulu (19.00).
Košarkaška lopta u subotu je utihnula zbog ratnih sukoba, pošto je Evroliga otkazala kvalifikacioni juniorski turnir u Abu Dabiju usled pogoršane bezbednosne situacije na Bliskom istoku izazvane sukobom Izraela i Irana.
Kada pomislimo na ideal japanskog ratnika iz feudalnih vremena, ne vidimo samo čoveka sa mačem. Vidimo nekoga ko ne govori mnogo, ali kada dođe trenutak, on ne izostaje.
Košarkaši Srbije nastavljaju put ka Svetskom prvenstvu u Kataru 2027. godine, a ovog petka od 19.00 čeka ih duelom protiv Turske u hali "Aleksandar Nikolić".
Aplikacija Claude, veštačka inteligencija kompanije Anthropic, doživela je ogroman skok popularnosti i zauzela prvo mesto na listi besplatnih aplikacija u američkom Apple App Store-u.
Komentari 2
Pogledaj komentare Pošalji komentar