Ovo je bila 11. pobeda Gaučosa posle 15 kola, što ih je dodatno učvrstilo na tabeli.
Izabranici Lionela Skalonija odavno nemaju brigu oko plasmana na Mundijal, pa je jasno da će biti u prilici da na narednoj najvećoj fudbalskoj smotri imati šansu da odbrane titulu koju su osvojili u Kataru 2022. godine.
Argentina je slavila na gostovanju Čileu, minimalnim rezultatom 1:0.
Junak aktuelnih prvaka sveta je bio napadač Atletiko Madrida Hulijan Alvares, koji je u 16. minutu posle asistencije Tijaga Almade postavio kako se ispostavilo konačan rezultat meča.
Bilo je veliko pitanje hoćemo li na ovom meču videti Lionela Mesija. Jedan od najboljih igrača svih vremena se na terenu našao od 57. minuta kada je zamenio Nikolasa Pasa.
I posle ulaska Mesija na teren promene rezultata nije bilo, pa je Argentina uspela ono što je najvažnija da sačuva prednost koju je stekla u prvom delu igre.
Priliku da nastavi sa pobedničkim nizom Gaučosi će imati na svom terenu kada im dolazi reprezentacija Kolumbije, dok će Čile koji igra jedne od najlošijih kvalifikacija će gostovati Boliviji.
Veliko iznenađenje je napravila reprezentacija Paragvaja, koja je na svom terenu slavila protiv Urugvaja sa 2:0.
Strelci su bili Matijas Galarza u 13. minutu, a konačan rezultat je postavio Hulio Ensiso golom sa bele taćke u finišu meča.
Posle ove pobede Paragvaj je dospeo na treće mesto tabele sa istim brojem bodova kao drugoplasirani Ekvador, dok je Urugvaj na petom mestu sa tri boda manje od svog rivala.
Iskusni nemački golman Mark-Andre ter Štegen mogao bi da se preseli u Ajaks, gde ga želi trener Mičel, ali finansijski uslovi i dalje predstavljaju glavnu prepreku.
Ronaldo je protiv DR Kongo podbacio, ali ne i u susretu sa Uzbekistanom. Dva gola, umalo i het-trik, bili su dovoljni da trasiraju put Portugalu ka ubedljivom trijumfu.
Iskusni nemački golman Mark-Andre ter Štegen mogao bi da se preseli u Ajaks, gde ga želi trener Mičel, ali finansijski uslovi i dalje predstavljaju glavnu prepreku.
Posle pet uzastopnih sezona među evropskom košarkaškom elitom, Monako je završio svoje evroligaško poglavlje, a novi učesnik postao je Bešiktaš Dušana Alimpijevića.
Teško je u ovoj fazi Novakove karijere analizirati žreb za jedan Grend slem turnir. Nepoznanica je u kakvom je stanju, usled čestih pauza koje pravi tokom sezone. Bilo kako bilo, Vimbldon mu je najveća šansa za 25. titulu.
Broj registacija novih električnih automobila u Evropskoj Uniji porastao je za više od 40 odsto u maju u odnosu na isti mesec prošle godine, saopštila je ACEA.
Kada temperature pređu 30 stepeni, mnoge dočeka isti problem - u automobilima usijan volan i vrela sedišta, a kod kuće ili u kancelariji neprijatan osećaj „staklene bašte” iako klima radi.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar