Nova vest
Logo
Fudbal 0

17.3.2025.

15:45

Samo u Bugarskoj – minut ćutanja za živog čoveka FOTO

Bugarsko prvenstvo potresla je nemila scena kada je Petku Gančevu dat minut ćutanja – uprkos tome što je još živ!

Autor:B92.sport

B92.sport
Samo u Bugarskoj – minut ćutanja za živog čoveka FOTO
Starsport

Gaf koji se desio na utakmici Arde i Levskog u bugarskom prvenstvu nije bila samo neka objava na društvenim mrežama ili slično, već ceo celcati minut ćutanja.

Naime, do uprave Arde, bivšeg kluba Petka Gančeva, došla je informacija da je on preminuo, ali umesto da to provere na adekvatan način oni su rešili da mu pre susreta 25. kola odaju počast.

Petko i njegovi najbliži su ubrzo saznali da mu se odaje počast, pa je Arda naknadno morala da se izvinjava.

"Dragi novinari i navijači Arde, menadžment kluba želi da izrazi veliko izvinjenje našem bivšem fudbaleru Petku Gančevu i njegovoj porodici pošto je do nas stigla netačna informacija koja se tiče njegove smrti. Želimo Petku još mnogo godina zdravlja i da uživa u uspesima Arde", navodi se u saopštenju.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

ABA

Dubai i "savršena nula" – vratio se Musa

Košarkaši Dubaija nastavili su savršenu seriju u ABA ligi i iz Rumunije se vratili sa ubedljivom pobedom. Ekipa Jurice Golemca slavila je protiv Kluža rezultatom 110:93, upisala 12. trijumf u isto toliko mečeva i ostala jedina neporažena u regionu.

B92.sport

18:02

26 min

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu