Bivši fudbaler Zvezde kolima naleteo na ženu – bore joj se za život; javilo se Tužilaštvo
Bivši fudbaler Crvene zvezde, a sada igrač Njujorka Jovan Mijatović učestvovao je u saobraćajnoj nesreći u subotu uveče oko 20 časova i 10 minuta u Ulici majora Zorana Radosavljevića. Sada se tim povodom oglasilo i Tužilaštvo.
Izvor: Sportal
Srdjan Stevanovic/Starsport
Mijatović je automobilom naleteo na ženu V.P. (39), koja je prelazila ulicu van pešačkog prelaza, prenosi "Sportal".
Žena je hitno prevezena u Urgentni centar, ima teške telesne povrede i nalazi se u životnoj opasnosti, dok je Mijatović ostao na licu mesta i sačekao policiju i hitnu pomoć.
Na licu mesta je urađen alko-test koji je pokazao da Mijatović nije konzumirao alkohol, a tim povodom se oglasilo i Tužilaštvo.
"Javni tužilac Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je obavešten od strane policijskih službenika Uprave saobraćajne policije da je dana 04.01.2025. godine, u večernjim časovima, u Beogradu, GO Zemun, naselje Batajnica, na delu kolovoza na kojem nije obeležen pešački prelaz, došlo do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali pešak V.P. (rođena 1986. godine) i vozač putničkog motornog vozila J.M. (rođen 2005. godine).
U cilju pravilnog utvrđivanja činjeničnog stanja i ko je od učesnika učinio uzročno-posledični propust zbog kojeg je nastala predmetna saobraćajna nezgoda, javni tužilac je naložio da se krv i urin učesnika testira na drogu i alkohol, da se prikupe potrebna obaveštenja i da se obavi razgovor sa učesnicima, eventualnim očevicima, da se izvrši uviđaj lica mesta i sačini fotodokumentacija, da se pribave eventualno sačinjeni video zapisi i medicinska dokumentacija.
Nakon što postupe po svim nalozima, policijski službenici će javnom tužiocu dostaviti sve prikupljene dokaze na dalju odluku", piše u saopštenju.
Podsetimo, devetnaestogodišnji fudbaler je stasao u školi Crvene zvezde, potom nastupao i za prvi tim, dok je jedno vreme branio boje filijale Grafičara, pre nego što je otišao put Sjedinjenih Američkih Država, gde igra za Njujork Siti.
Vaterpolisti Mađarske pobedili su selekciju Malte rezultatom 21:6 (4:1, 7:3, 5:2, 5:0) u utakmici trećeg kola grupe A na Evropskom prvenstvu, koje se igra u Beogradu.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
U turskim medijima se pojavila informacija da je Samsunspor zainteresovan za Felisija Milsona, ali će reprezentativac Angole dočekati leto u crveno-belom dresu.
Krilo reprezentacije Srbije Darko Đukić sada je jedan od iskusnijih igrača u nacionalnom timu, a pred Evropsko prvenstvo ima poruku za svoje mlade kolege.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Trend iznenađuje analitičare, jer SUV segment, kod kojiih je pogon 4x4 najčešći u poređenju sa drugim klasama vozila, i dalje raste među novim automobilima.
Xiaomi je objavio listu pametnih telefona za svoje brendove Xiaomi, Redmi i POCO kojima će tokom 2026. godine biti okončana zvanična softverska podrška.
Komentari 95
Pogledaj komentare Pošalji komentar