Nova vest
Srpski fudbal 3

23.12.2024.

18:04

"Zvezda svima daje pet komada – hoćemo stranca na čelu Sudijske komisije"

Zvezdan Terzić, generalni direktor FK Crvena zvezda, prilikom svog obraćanja na konferenciji za medije je poslao poruku i vezanu za suđenje u srpskom fudbalu.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Zvezda svima daje pet komada – hoćemo stranca na čelu Sudijske komisije"
Dimitrije Vasiljević/STARSPORT
Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona

U jednom momentu je upitan da prokomentariše natpise da je Zvezda favorizovana kod sudija.

"Prvo što se tiče da je Zvezda favorizovana, Zvezda insistira da dođe stranac za predsednika Sudijske komisije da ocenjuje, kažnjava, uči sudije, neka UEFA odredi čoveka od integriteta i pošalje ga. To je predlog Zvezde. Kad god sudija svirne penal za Zvezdu, a igrač misli da nije, neka šutne pored gola", istakao je Terzić i nastavio:

"Mi se grozimo sudijskih nepravdi, ne znamo ko sudi koju utakmicu, to je priča koju plasiraju naši večiti rivali, to su alibi priče. Nama koji smo kvalitetniji, šta će nam pomoć Zvezda, to nama baca samo senku, dovedite koga hoćete, svima damo po pet komada, to su gluposti zlonamernih.

Podeli:

Komentari 3

Podeli:

Rukomet

Srbija došla na korak do EP

Rukometašice Srbije pobedile su kao gošće Litvaniju rezultatom 36:34 u meču 5. kola Grupe 5 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo i tako stigle na korak od direktnog plasmana na EP.

Tanjug

20:37

9 min

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

11 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu