Nova vest
Srpski fudbal 0

18.12.2024.

21:06

"Marta mi je uzor, ali i Jovana" VIDEO

Najbolja fudbalerka Srbije Nina Matejić bila je srećna i ponosna što je od FSS dobila Zlatnu loptu.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Marta mi je uzor, ali i Jovana" VIDEO
Srđan Stevanović/Starsport

Igračica Crvene zvezde proglašena je za najbolju fudbalerku Srbije u 2024. godini.

"Pamtiću ovo, ostaće duboko u mom srcu, ova godina će mi služiti kao motiv da naredna bude makar kao ova 2024", rekla je Matejić.

Planovi za 2025. godinu su jasni.

"Da se sa reprezentacijom plasiram na neko veliko takmičenje, da po uspehu bude slična kao ova i da vredno treniram i radim na sebi", rekla je Nina, koja je upitana i ko su joj uzori.

"Marta mi je uzor, ali i Jovana Damnjanović. Uzor mi je od kada sam bila devojčica, a sada igramo zajedno u reprezentaciji. To je osoba koja me motiviše pred svaku utakmicu i veliko joj hvala na tome", poručila je Nina.

Izvor: b92.sport

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Citroen vraća kupovnu moć Evropi

Citroenov električni automobil po ceni ispod 15.000 evra imaće isti zadatak kao Citroen 2CV krajem 1940-ih - da ponovo pokrene tražnju kupaca na usporenom evropskom tržištu automobila.

Autocar

16:00

9 h

Aktuelno

Ilon Mask priznao

OpenAI i Anthropic su u poslednje vreme u potpunom ratu protiv kineskih firmi da obuče nove AI modele putem upita upućenih javno dostupnim četbotovima i API-jima, što je proces poznat kao "destilacija".

B92.net

12:30

13 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu