Drugo mesto su osvojili serijom od tri pobede ove jeseni 4:0 nad Kazahstanom, 5:1 nad Norveškom i 4:1 u Sloveniji.
Najbolji igrači ove selekcije su vezista Kristof Baumgartner, defanzivac Filip Lajnhart, vezisti Marsel Zabicer, Aleksander Pras, Romano Šmid, a od napadača Mihael Gregorič i Marko Arnautović.
12:24
Ništa ni od Ukrajine!
Belgijanci će na rival njima.
12:23
Izbegli smo Turke
S njima će igrati Mađari
12:19
C/B divizije
Spajaju se trećeplasirani iz B i drugoplasirani iz C divizije.
Parovi:
Tzv. Kosovo – Island
Bugarska – Republika Irska
Jermenija – Gruzija
Slovačka – Slovenija
12:10
D/C divizije
Spajaju se trećeplasirani iz C i drugoplasirani iz D divizije.
Parovi:
Gibraltar – Letonija
Malta – Luksemburg
12:01
Johan Đuru je tu
Bivši švajcarski fudbaler će pomagati pri izvlačenju kuglica.
Gost nove epizode emisije "Priče iz svlačionice" bio je nekadašnji fudbaler Partizana Miroslav Vulićević, koji je sa crno-belima osvojio šest trofeja – dve šampionske titule i četiri Kupa Srbije.
Iako godinama važi za jednog od najodanijih i najpouzdanijih igrača u svlačionici Partizana, status Bibarsa Natha daleko je od idealnog kada je reč o finansijama.
Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.
Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.
Kako je otkrio izvršni direktor kompanije Benedeto Vinja, cilj nije bio samo postići brutalno ubrzanje, već i pronaći granicu pri kojoj snažno ubrzanje počinje da stvara nelagodnost putnicima.
S obzirom na visoke cene goriva, u Austriji se raspravlja o smanjenju ograničenja brzine na auto-putevima i brzim saobraćajnicama sa 130 na 100 km/h. Da li bi ovo donelo baš tolike uštede?
Francuska vlada najavila je potpunu migraciju sa Windows-a na Linux sisteme kako bi osigurala digitalni suverenitet i smanjila zavisnost od američkih tehnologija.
Komentari 67
Pogledaj komentare Pošalji komentar