Nova vest
Srpski fudbal 13

6.9.2024.

15:09

Zvezda predstavila Silasa: "Radujem se što ću živeti u Srbiji"

Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je zvanično novo pojačanje Silasa Mvumpu.

Autor:B92.sport

B92.sport
Zvezda predstavila Silasa: "Radujem se što ću živeti u Srbiji"
FK Crvena zvezda

Reprezentativac DR Konga stiže na pozajmicu iz Štutgarta, uz opciju da Zvezda otkupi njegov ugovor za 10 miliona evra.

"Veoma sam srećan i ponosan što sam došao u Crvenu zvezdu. Sviđa mi se i to što ću živeti u Srbiji. Mislim da možemo mnogo zajedno i radujem se upoznavanju sa novim saigračima, te stručnim štabom. Verujem da nas velike stvari očekuju. Kada je reč o meni, doživljavam sebe kao napadača i smatram da mi je brzina najveći kvalitet", rekao je Silas.

Osvrnuo se i na očekivanja, ambicije, kao i na navijače.

"Ambicije su jasne - dupla kruna u Srbiji i što bolji rezultati u Ligi šampiona. Znam da Zvezda dominira u srpskom fudbalu i verujem da će to tako i ostati. Kada je reč o Ligi šampiona, mislim da bi to ključnu ulogu mogla da odigra atmosfera na našem stadionu. Znam da Zvezda ima sjajne navijače i jedva čekam da zaigram pred njima", zaključio je Silas.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 13

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Nula

Partizan je sezonu 2025/26 završio bez osvojenog trofeja. Od šokantnog odlaska Željka Obradovića u novembru, preko uspona i padova tokom godine, do poraza od Dubaija u finalu ABA lige – analiza sezone crno-belih.

Iva Jevtić

9:15

22 h

Partizan

Poslednji voz

Četvrta utakmica finala ABA lige donosi duel Partizana i Dubaija u Beogradu. Dubai vodi 2:1 u seriji, a crno-beli pred svojim navijačima traže pobedu i izjednačenje u borbi za titulu.

Iva Jevtić

8:30

1 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu