Fudbal 2

16.3.2024.

18:07

Novi kiks Čukaričkog – sin Vladana Milojevića isključen posle 30 sekundi u igri

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog odigrali su 1:1 na krovu tržnog centra u meču 26. kola Superlige Srbije.

Izvor: B92.net

Autor: B92

B92
B92
Starsport

To znači da "brđani" naredno kolo čekaju na poziciji na kojoj su čekali i ovu rundu - na petoj poziciji.

Golgetersku seriju nastavio je Luka Adžić, dvostruki strelac iz kornera prethodnog puta (protiv Spartaka), a ovog popodneva strelac za vođstvo gostiju u 45. minutu.

U nastavku, za razliku od prvog dela utakmice, Voždovac je odigrao daleko bolje, angažovanije i probojnije, i za to je nagrađen.

Strelac gola za "zmajeve" bio je Vladimir Miletić u 69. minutu.

Sama završnica meča bila je vrlo zanimljiva...

Gosti su pred sam kraj tražili penal posle povlačenja jednog igrača Čukaričkog u kaznenom prostoru Voždovca, no želja im, ipak, nije uslišena, da bi na drugoj strani rezervista domaćih Bubanj usled lošeg prijema sam sebi upropastio zlatnu šansu.

Ipak, najinteresantniji momenat desio se u 93. minutu.

Tada je u igru kod gostiju ušao Nemanja Milojević, ali je morao van terena već posle tridesetak sekundi: zbog oštrog, neopreznog starta sa dve noge nad igračem Voždovca sin Vladana Milojevića sankcionisan je direktnim crvenim kartonom.

Meč je upravo zbog te situacije dodatno produžen, igralo se do 97. minuta, a do samog kraja Voždovac je bio agilniji, opasniji, no rezultat iz 69. minuta ostao je na snazi i nakon psolednjeg sudijskog zvižduka.