Nova vest
Srpski fudbal 0

10.3.2024.

13:00

Partizan časti navijače – besplatno na Napredak

Navijači Partizana u velikom broju su napunili stadion Rajko Mitić na 172. "večitom" derbiju i bili su veliki vetar u leđa fudbalerama u crnim dresovima.

Partizan časti navijače – besplatno na Napredak
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Tim povodom čelnici kluba iz Humske su odlučili da za utakmicu 25. kola Superlige Srbije u kojoj će Partizan na svom terenu dočekati ekipu Napretka ulaz bude slobodan.

Jeste da je ulaz besplatan, ali će svako morati da na ulazu morati da ima kartu, koja treba da se podigne na blagajni stadiona Partizana. 

Utakmica Partizana i Napretka je na programu u sredu od 16.30.

Crno-beli se nalaze na prvom mestu tabele Superlige Srbije sa bodom više u odnosu na večitog rivala, i ako dobiju sve utakmice do kraja ligaškog dela prvenstva (još šest kola) imaće prednost domačeg terena na poslednjem večitom derbiju u ovoj sezoni.

Partizan je i na poslednjem meču na domaćem terenu kada se sastao sa ekipom Železničara takođe bio slobodan ulaz, a na tom meču je na stadionu u Humskoj bilo preko sedam hiljada navijača.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Lige petice

Važan potpis "apotekara"

Fudbaler Bajer Leverkuzena i reprezentativac Burkine Faso Edmon Tapsoba produžio je ugovor do 30. juna 2031. godine, saopštio je nemački klub.

Tanjug

23:58

6 h

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Apple ponovo izgubio

Sud je odbio zahtev tehnološkog giganta – eksterni načini plaćanja ostaju na snazi do konačne odluke Vrhovnog suda.

B92.net

19:15

11 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu