20:25

"Šestica" TSC-a na kraju sezone protiv Napretka

Fudbaleri TSC-a odigrali su sjajan meč u 37. kolu Superlige.

Nikola Gligić/Starsport.rs

Pred svojim navijačima bili su veoma ubedljivi protiv ekipe Napretka iz Kruševca, 6:0 (2:0).

Tako su se na najlepši način oprostili od navijača za ovu sezonu.

Ekipa iz Bačke Topele je na odmor otišla sa dva gola prednosti, pošto su Aleksandar Ćirković u šestom i Petar Stanić u 42. minutu zatresli mrežu Napretka.

U drugom poluvremenu, nastavak kanonade, još četiri lopte zavaršile su u mreži Kruševljana.

Stanić je svoj drugi gol na meču postigao u 52. minutu, da bi sedam minuta kasnije mrežu gostiju zatresao i Miloš Pantović.

Ubedljiv trijumf upotpunili u golovi Ćirkovića u 78. i Bencea Sosa u 81. minutu.

TSC je sezonu završio ka treći, dok je Napredak na osmom mestu.