Nova vest
Srpski fudbal 0

29.6.2026.

19:01

Na Marakanu stiže 5 miliona evra!

Crvena zvezda završila je još jedan važan posao u letnjem prelaznom roku. Rukovodstvo kluba privelo je kraju transfer Felisija Milsona, potvrđeno je za B92.sport.

Autor:B92.sport

B92.sport
Na Marakanu stiže 5 miliona evra!
Luka Milosavljevic / STARSPORT

Al Džazira je odlučila da iskoristi opciju otkupa ugovora vrednu pet miliona evra, pa će reprezentativac Angole definitivno nastaviti karijeru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Milson je prethodni period proveo na pozajmici u Al Džaziri, gde je, prema svemu sudeći, ubedio stručni štab da zaslužuje stalni ugovor. Na 13 odigranih utakmica postigao je dva gola i zabeležio dve asistencije, što je bilo dovoljno da klub aktivira otkupnu klauzulu.

Angolski fudbaler stigao je na stadion "Rajko Mitić" u leto 2024. godine iz Makabija iz Tel Aviva za pet miliona evra. U tom trenutku bio je najskuplje plaćeno pojačanje u istoriji Crvene zvezde.

Međutim, tokom boravka u Beogradu nije uspeo da opravda velika očekivanja. Nije se izborio za važnu ulogu u timu, a vremenom je ispao iz planova stručnog štaba predvođenog Dejanom Stankovićem.

Prodajom Milsona crveno-beli su povratili novac uložen u njegov transfer, što je dobar posao, pre svih Marka Marina, s obzirom na to da krilni napadač nije bio u razmatranjima za novu sezonu.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu