Nova vest
Srpski fudbal 21

18.4.2026.

17:30

Pričaće se o crvenom kartonu Tanjge na "Marakani" VIDEO

U derbiju 1. kola plej-ofa Superlige Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine već u 20. minutu su novosadski crveno-beli ostali sa igračem manje.

Autor:B92.sport

B92.sport
Pričaće se o crvenom kartonu Tanjge na "Marakani" VIDEO
Starsport

"Pocrveneo" je Siniša Tanjga, defanzivac Vojvodine koji je u razmaku od 10 minuta dobio dva, blago rečeno, sumnjive javne opomene.

Najpre je u 11. minutu dobio žuti karton tako što je lopta već pobegla Ademu Avdiću, a Tanjga uklizao i promašio loptu, nakon čega se fudbaler Zvezde spotakao o njega.

U 20. minutu je Katai na svojoj polovini "okrenuo" sina trenera Vojvodine Miroslava Tanjge, i bio povučen sa leđa.

Kontakt je bio blag, ali za sudiju Dejana Trifkovića dovoljan za drugu opomenu i isključenje fudbalera Voše već u 20. minutu.

 

 

Zapravo, Trifković to nije pokazao odmah, nego posle skoro minut protesta igrača Zvezde, koji su ga na kraju "ubedili" da isključi mladog Tanjgu.

Jedno je sigurno – još će se pričati o ovom isključenju fudbalera novosadskog tima, koji je u suzama napustio teren stadiona "Rajko Mitić".

Sva dešavanja sa najvećeg srpskog stadiona pratimo iz minuta u minut putem Live BLOG-a B92.sport.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 21

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Lažni ChatGPT krade sve!

Lažni sajt koji imitira zvaničnu ChatGPT stranicu za preuzimanje aplikacije koristi se za distribuciju malvera namenjenog krađi lozinki, podataka iz browsera, kripto novčanika i drugih osetljivih informacija.

B92.net

15:35

13 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu