Milojevićevi dani na "Marakani" su, kako stvari stoje, odbrojani.
Tome u prilog idu razni izveštaji medija, koji su Dejana Stankovića već vratili na klupu Zvezde, ali i dešavanja pre i posle duela sa Mladosti, poslednjeg meča crveno-belih pred pauzu.
Zvezda je prvo otkazala konferenciju za medije pred meč sa ekipom iz Lučana, a zatim je otkazana i konferencija posle utakmice – tako je, barem, saopšteno novinarima na "Marakani".
Takođe, Milojević se nije pojavio ni pred kamerama "Arene" posle utakmice, kao što jeste Nenad Lalatović na drugoj strani.
Umesto toga, na davanje izjave poslat je pomoćnik Nebojša Milošević, koji je rekao sledeće.
"Posle završene prve i pa ove 20. utakmice u Superligi, završili smo pobedom. Bilo je teško, mnogi igrači su bili pod temperaturom , ali smo realizovali plan i uspeli da pobedimo. Stavili smo tačku na ovu polusezonu. Novi ciljevi, dve evropske utakmice su pred nama, vrlo smo blizu da ostvarimo svoj cilj u Evropi. Nesumljivo da će Crvena zvezda biti šampion Srbije na kraju sezone".
Da li je sve ovo prema pravilima Superlige i ugovoru koji Zvezda ima sa nosiocem prava prenosa? I, još bitnije, da li je ovo bio poslednji Milojevićev meč kao trener Crvene zvezde? Zaključci se sami nameću...
Komentari 7
Pogledaj komentare Pošalji komentar