Nova vest
Srpski fudbal 0

17.12.2025.

18:30

Radnički jedva sačuvao pobedu – u finišu mogli do 4:1

Fudbaleri Radničkog upisali su pobedu u Kragujevcu nad Čukaričkim rezultatom 3:2 u meču zaostalog 15. kola Superlige Srbije.

Autor:B92.sport

B92.sport
Radnički jedva sačuvao pobedu – u finišu mogli do 4:1
Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Bilo je mesta samo za jednog pobednika ovog popodneva na "Čika Dači", a to je bio domaćin koji je trijumfovao posle dva neuspešna kola.

Nakon poraza od Partizana i remija sa Javorom, Radnički je uspeo da nadigra rivala sa Banovog brda, ali ne bez drame.

Puzigaćini izabranici su do 40. minuta imali dva gola prednosti i bili blizu lakog trijumfa posle pogodaka Sahlija i Baa, ali je gol Tufegdžića u trećem minutu nadoknade ostavio nadu gostima.

Sokler ju je trećim golom Radničkog u 74. potpuno ugasio, a kada je Bevis pet minuta posle toga imao penal, svi su verovali da je kraj. Ipak, asistent kod prva dva gola je promašio.

Umesto 4:1, utakmica se završila rezultatom 3:2, nakon što je Matijašević doneo Čukaričkom još jedan gol u nadoknadi. Tek toliko za neizvesne poslednje momente, ali ne i više od toga.

Radnički ostaje u plej-aut zoni sa 24 boda, dok je Čukarički sa tri više na šestom mestu.

Standings provided by Sofascore

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
MMA

Gangster

Na današnji dan, 3. aprila 1977. godine, rodio se jedan od najspektakularnijih MMA boraca svih vremena, Čel Sonen.

Stefan Nikolić

11:35

4 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu