Fudbal 2

2.5.2024.

16:45

Zvezda promašila penal, pa izvukla bod protiv Partizana VIDEO

Omladinci Crvene zvezde i Partizana podelili su bodove rezultatom 1:1 u 25. kolu Omladinske lige Srbije.

Printscreen/X

Večiti derbi omladinaca odigran je na pomoćnom terenu "Marakane".

Zvezda je imala veći posed i stvarala je prilike, ali to nije uspela da materijalizuje.

Čak je imala i promašen penal, da bi na kraju čak jedva izbegla poraz od najvećeg rivala.

Partizan je poveo u 20. minutu kada je pogrešio golman domaćih Vuk Drakšić, a to iskoristio strelac Dušan Jovanović.

Zvezda je u 34. minutu dobila penal jer je Tegeltija oboren u kaznenom prostoru, ali je Andrej Petrović prebacio gol sa "bele tačke".

Zvezda je i u drugom poluvremenu promašivala dobre šanse, ali je uspela da izjednači u 80. minutu.

Tada je rezervista Radonjić smestio odbitak u mrežu za konačnih 1:1.

Zvezda je ispustila prvo mesto i sada je lider IMT, koji ima 57 osvojenih bodova.

Crveno-beli imaju jedan manje, a Partizan je sada na 52, potom sledi 50.