Nova vest
b92
Fudbal 5

25.4.2024.

13:29

Piksi na EURO misiji – prva stanica Torino

Dok fudbalska Evropa odbrojava do početka samita najboljih kontinentalnih selekcija koji se održava u Nemačkoj od 14. juna, selektor Dragan Stojković sa najbližim saradnicima radi na pripremama za najveći fudbalski događaj u 2024. godini.

Izvor: FSS

Piksi na EURO misiji – prva stanica Torino
Profimedia/ IMAGO

Posle sastanka u Beogradu i razgovora sa Aleksandrom Mitrovićem, odnosno kratkog boravka u Parizu zbog privatnih obaveza, selektor Srbije uskoro odlazi u Torino gde će prisustvovati utakmici Juventus – Milan (subota, 27. april).

Posle meča planirana je večera i razgovor sa reprezentaticima Srbije koji igraju u Juventusu i Milanu.

Uplanu je bio odlazak i u Sevilju, ali je zbog povrede Nemanje Gudelja selektor Stojković odlučio da umesto njega na put ode jedan od doktora u A timu, Ilija Rosić koji će imati sastanke sa doktorima Sevilje.

Prema poslednjim vestima Gudelj je imao u sredu, 24. aprila hiruški zahvat u Madridu, posle kojeg se oseća dobro. Prve informacije su pozitivne, one ne isključuju mogućnost da bi Nemanja Gudelj, ipak mogao, u slučaju adekvatnog oporavka, da bude na spisku putnika za Nemačku.

Reprezentacija Srbije pripreme za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj počinje 1. juna u Beogradu. Pre odlaska u Nemačku imaće dve prijateljske utakmice, 4. juna u Beču protiv Austrije i 8. juna u Stokholmu protiv Švedske.

Podeli:

Komentari 5

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

5 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu