Koković: "Očekujem 'fajtersku' utakmicu protiv Radničkog"
Trener Železničara Radomir Koković izneo je očekivanja pred utakmicu sa Radničkim iz Niša, koja se u nedelju od 19.30 sati igra na stadionu SRC Mladost u Pančevu.
Železničar dočekuje Nišlije u petom kolu Superlige Srbije.
"Peto kolo je za vikend. Dolazi nam u goste ekipa koja je promenila trenera, to uvek sa sobom nosi neku reakciju tima u smislu energije. Očekujemo ekipu koja će pokušati da se nametne tom energijom usled promene šefa stručnog štaba. Mala otežavajuća okolnost za nas je to što nemamo dovoljan uzorak njihovih igara pod novim trenerom, jer ih je tek preuzeo, moraćemo da se adaptiramo na to što oni spreme. Olakšavajuća okolnost za nas je što nisam siguran koliko je novi šef stručnog štaba uspeo da implementira neke svoje ideje i zahteve na tim koji je preuzeo. Svakako nas očekuje neizvesna borba, kao i do sada. Mi smo prošlo kolo upisali prvu pobedu, to je svakako značajno za naše samopouzdanje. Ponavljam po ko zna koji put, kvalitet naše igre je bio sasvim zadovoljavajući u ova četiri kola. Možda smo mogli da osvojimo malo više bodova, ali šta je tu je. Nastavljamo da radimo, da se razvijamo, da poboljšavamo kvalitet naše igre u svim fazama, nedelja je još jedna prilika da se pokažemo javnosti u dobrom svetlu i da pokušamo da osvojimo tri boda", rekao je Koković.
Dotakao se šef stručnog štaba Železničara i predstojećeg rivala, gde je izneo svoja očekivanja od nastupa u Nišlija u Pančevu.
"Radnički je ekipa sa dosta iskusnih igrača, ekipa koja je selektirana za ozbiljan intenzitet, za takmičenje. To je ekipa koja ima određeni broj iskusnih igrača koji poznaju ovu ligu i znaju šta je takmičenje i na strani i kod kuće. Očekujem „fajtersku“ utakmicu, očekujem da Radnički nastupi sa jednom energijom gde će pokušati da nadoknadi propušteno iz prethodna četiri kola. Još jednom, očekuje nas težak posao".
Zdravstveni bilten nije bio problematičan za Železničar pred ovaj meč.
"Da, svi su spremni osim Marka Ćurića, koji od priprema nije sa nama. Svi su zdravi, svi su spremni da konkurišu za tim u nedelju".
Za kraj, trener Koković je iskoristio priliku da pozove navijače da se u što većem broju pojave na utakmici u nedelju.
"Želim da iskoristim ovu priliku da pozovem sve naše navijače da nam pomognu u nedelju, da nam daju vetar u leđu i da, nadam se uz njihovu podršku, ostvarimo pozitivan rezultat", zaključio je Koković.
Fudbaleri Bosne i Hercegovine eliminisani su 1/16 finala Svetskog prvenstva u fudbalu, nakon meča protiv SAD u kom je domaćin u predgrađu San Franciska rezultatom 2:0.
Selektor Senegala Pape Tijav odbio je da komentariše kontroverzni jedanaesterac kojim je Belgija u petom minutu nadoknade drugog produžetka stigla do pobede od 3:2 i plasmana u osminu finala Svetskog prvenstva.
Selektor Belgije Rudi Garsija smatra da je odluka Senegala da u finišu čuva prednost od dva gola bila ključni razlog velikog preokreta njegovog tima i pobede od 3:2 posle produžetaka u osmini finala Svetskog prvenstva.
Srpski košarkaš Bogoljub Marković i zvanično je postao novi član Milvoki Baksa, koji su potvrdili da je talentovani krilni centar potpisao višegodišnji ugovor sa franšizom iz Viskonsina.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u naredno kolo Vimbldona, a posle meča govorio je o budućnosti tenisa, povratku Serene Vilijams, rivalstvu sa Stefanosom Cicipasom i uslovima za igru na travi.
Fudbaleri Bosne i Hercegovine eliminisani su 1/16 finala Svetskog prvenstva u fudbalu, nakon meča protiv SAD u kom je domaćin u predgrađu San Franciska rezultatom 2:0.
Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko oglasio se nakon poraza od Sjedinjenih Američkih Država u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva, čime je završen istorijski nastup "zmajeva" na Mundijalu.
BiH je završila učešće na Mundijalu, a nakon utakmice pred medije je stao selektor Sergej Barbarez, koji je bio vidno emotivan i nije uspeo da sakrije suze dok je analizirao bolan kraj turnira za “zmajeve”.
Trener Železničara Radomir Koković izneo je očekivanja pred dostovanje Radničkom u Nišu u 20. kolu Superlige Srbije, koje je na programu u subotu do 13 sati.
Trener Radomir Koković za sajt B92.sport pričao je o pripremama za početak nove sezone, prodaji najboljeg igrača, o željama u kvalifikacijama za Ligu konferencije, kao i kakvu Superligu očekuje.
Trener Železničara Radomir Koković najavio je meč sa Čukaričkim, koji se igra u petak do 17 sati na stadionu SRC Mladost u Pančevu, u okviru poslednjeg kola Superlige Srbije.
Selektor Senegala Pape Tijav odbio je da komentariše kontroverzni jedanaesterac kojim je Belgija u petom minutu nadoknade drugog produžetka stigla do pobede od 3:2 i plasmana u osminu finala Svetskog prvenstva.
Selektor Belgije Rudi Garsija smatra da je odluka Senegala da u finišu čuva prednost od dva gola bila ključni razlog velikog preokreta njegovog tima i pobede od 3:2 posle produžetaka u osmini finala Svetskog prvenstva.
Srpski košarkaš Bogoljub Marković i zvanično je postao novi član Milvoki Baksa, koji su potvrdili da je talentovani krilni centar potpisao višegodišnji ugovor sa franšizom iz Viskonsina.
Posle pet uzastopnih sezona među evropskom košarkaškom elitom, Monako je završio svoje evroligaško poglavlje, a novi učesnik postao je Bešiktaš Dušana Alimpijevića.
Teško je u ovoj fazi Novakove karijere analizirati žreb za jedan Grend slem turnir. Nepoznanica je u kakvom je stanju, usled čestih pauza koje pravi tokom sezone. Bilo kako bilo, Vimbldon mu je najveća šansa za 25. titulu.
Iako je Rusija već godinama pod međunarodnim sankcijama i suočava se sa sve većim ekonomskim problemima, prodaja luksuznih automobila marke Rolls-Royce nastavlja da raste.
Vozači u Japanu od samog početka učeni su nekim trikovima za uštedu goriva - racionalnost je ideja vodilja, a u nastavku donosimo spisak navika koje i vi možete da usvojite.
Vinton Serf sledeće nedelje napušta svoju funkciju glavnog internet evanđeliste u kompaniji Google, što označava kraj jedne od najuticajnijih karijera u istoriji tehnologije.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar