Nova vest
Srpski fudbal 0

3.8.2025.

23:23

Grom povredio fudbalere u Loznici – jedan u kritičnom stanju

Tokom prijateljske fudbalske utakmice između ekipa Radničkog iz Klubaca, lozničkog pregrađa, i Cera iz Petkovice, udar groma je povredio nekolicinu fudbalera oba tima.

Izvor:B92.Sport

Autor:B92.sport

B92.sport
Grom povredio fudbalere u Loznici – jedan u kritičnom stanju
Piotr Front / Alamy / Profimedia

Prema poslednjim informacijama, tridesetosmogodišnji fudbaler Cera iz Petkovice Dragiš Savković Gile zaradio je teške povrede i trenutno se nalazi u koronarnoj jedinici lozničkog Zdravstvenog centra, potvrdila je u nedelju uveče Dragana Mitrović, portparol ove ustanove.

Do povređenih je prvi dotrčao trener Radničkog Nenad Simić, inače zdravstveni radnik, koji je započeo reanimaciju gostujućeg fudbalera dok nije stigla Hitna pomoć.

On je pod budnim okom lekara koji prate njegovo stanje.

Očevici kažu da se čula grmljavina u daljini, a onda je odjedanput sevnulo i puklo.

Grom je udario između dva igrača, osim njih nije bilo drugih povređenih igrača iako se u prvi mah pojavila informacija da su desetorica fudbalera pretrpela povrede, prenosi Kurir.

Drugi igrač, lakše povređen, prevezen je u Hitnu sluzbu, gde se prati njegovo stanje.

Podeli:

Tagovi:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Falilo je samo jedno

Malo upućeniji u fudbal su tada znali o kakvom se igraču radi, a ubrzo su to saznali i "grobari" koje je Natho momentalno kupio lakoćom pokreta i dodavanja već na debiju.

Stefan Smuđa

8:25

9 h

Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

7 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu