Nova vest
b92
Fudbal 7

2.8.2025.

12:15

Zvezda i Voša odmaraju – zahuktali Partizan protiv uzdrmanog Radničkog

U naredna tri dana igraće se treće kolo fudbalske Superlige Srbije, uz jednu utakmice manje, odloženu zbog evropskih obaveza

Autor:B92.sport

B92.sport
Zvezda i Voša odmaraju – zahuktali Partizan protiv uzdrmanog Radničkog
Srđan Stevanović/Starsport

Zvezda je zbog obaveza u kvalifikacijama za Ligu šampiona odložila utakmicu protiv Vojvodine koja je trebalo da se igra danas u Novom Sadu.

Fudbaleri TSC-a dočekaće danas od 20 časova Spartak iz Subotice, u isto vreme u Lučanima će igrati Mladost i Radnik iz Surdulice, dok će OFK Beograd u Staroj Pazovi biti domaćini Javoru iz Ivanjice.

U subotu su na programu dva meča. Najpre će Čukarički od 19 časova u Pančevu igrati protiv Radničkog iz Niša.

Dva sata kasnije Partizan će, osokoljen velikom pobedom nad ukrajinskom Oleksandrijom, dočekati Radnički iz Kragujevca koji je eliminisan od Ki Klaksvika sa Farskih ostrva i ostao bez trenera Feđe Dudića.

Fudbaleri Novog Pazara ugostiće u ponedeljak od 19 časova IMT, a dva sata kasnije u Pančevu će igrati Železničar i Napredak iz Kruševca.

Superliga Srbije, 3. kolo:

Petak:
20.00 Mladost – Radnik
20.00 OFK Beograd – Javor
20.00 TSC – Spartak

Subota:
19.00 Čukarički – Radnički Niš
21.00 Partizan – Radnički 1923

Nedelja:
19.00 Novi Pazar – IMT
21.00 Železničar – Napredak

 

Standings provided by Sofascore

 

Podeli:

loader

Komentari 7

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu