Nova vest
b92
Fudbal 3

18.6.2025.

9:16

Partizan potvrdio – još jedan odlazak iz Humske!

Jung-Džun Goh više nije fudbaler Partizana, potvrdio je klub na društvenim mrežama.

Autor:B92.sport

B92.sport
Partizan potvrdio – još jedan odlazak iz Humske!
Srdjan Stevanovic/Starsport

Oo što se najavljivalo danas je dobilo i potvrdu. Goh više neće igrati za Partizan, a tim povodom su se oglasili i crno-beli na društvenim mrežama.

"FK Partizan je postigao dogovor sa poljskim klubom Górnik Zabrze o transferu Jung-Džun Goha, koji napušta crno-bele redove nakon godinu i po dana. Goh je, po uspešno završenim medicinskim pregledima, potpisao višegodišnji ugovor za novi klub.

Gohu želimo puno uspeha u nastavku karijere!", piše u objavi na društvenoj mreži Instagram.

 

Podsetimo, Partizan je Gohov dolazak u januaru 2024. predstavio kao značajno pojačanje. Beogradski crno-beli uspeli su tada da smanje cenu sa početnih zahteva njegovog bivšeg kluba Pohanga i za 1,2 miliona evra dovedu krilnog napadača u Humsku.

Debi u crno-belom dresu bio je za pamćenje – Goh je pogodio mrežu ubedljive pobede nad IMT-om rezultatom 5:2, najavivši da bi mogao da bude veliko osveženje u napadu Partizana. Međutim, kako je sezona odmicala, forma mu je opadala.

Očekuje se da će ugovor sa poljskim klubom potpisati do 2028. godine.

Podeli:

loader

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

9 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu