Nova vest
Srpski fudbal 0

1.6.2025.

16:20

Gde će Gelor Kanga?

Poznato je koji klubovi se utrkuju za potpis Gelora Kange.

Autor:B92.sport

B92.sport
Gde će Gelor Kanga?
Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Gelor Kanga je završio svoj drugi mandat u crveno-belom dresu.

Navijači su mu priredili emotivan oproštaj na utakmici protiv Mladosti iz Lučana, a sada se sve više spekuliše o tome gde bi iskusni vezista mogao da nastavi svoju karijeru.

Prema pisanju portala "Gaboneco", za njegov potpis ozbiljno su zagrizli kazahstanski vicešampion Astana, kao i dva njegova bivša kluba — češka Sparta iz Praga i ruski Rostov.



Ipak, Sparta se trenutno čini kao najrealnija opcija, s obzirom na to da ruski klubovi i dalje ne učestvuju u evropskim takmičenjima, što Kangi može biti važan faktor u izboru nove sredine.

Podsetimo, u taktici Vladana Milojevića Kanga je najčešće bio alternativa, budući da su ulogu startera imali Timi Maks Elšnik i Rade Krunić.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 0

Podeli:

Košarka

I Nilikina "odjavio" kvalifikacije

Francuski košarkaški reprezentativac Frenk Nilikina propustiće mečeve protiv Belgije i Finske u grupi G prve faze kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2027, preneo je danas Ekip.

Tanjug

23:30

2 h

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Nula

Partizan je sezonu 2025/26 završio bez osvojenog trofeja. Od šokantnog odlaska Željka Obradovića u novembru, preko uspona i padova tokom godine, do poraza od Dubaija u finalu ABA lige – analiza sezone crno-belih.

Iva Jevtić

9:15

8 d

Partizan

Poslednji voz

Četvrta utakmica finala ABA lige donosi duel Partizana i Dubaija u Beogradu. Dubai vodi 2:1 u seriji, a crno-beli pred svojim navijačima traže pobedu i izjednačenje u borbi za titulu.

Iva Jevtić

8:30

9 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu