Srpska reprezentacija je remizirala u Austriji (1:1), u baražu za ostanak u diviziji "A" Lige nacija.
Mimović je bio zadovoljan rezultatom.
"Mislim da je povoljan rezultat za drugu utakmicu, sve je super", rekao je Mimović i nastavio:
"Mislim da danas nismo pokazali igru u polju, ali branili smo se, dali smo sve od sebe. Svako je svakog pokrivao, ostavili smo srce na terenu. Mislim da nas je Bog nagradio rezultatom. Opredelili smo se da ih pustimo da nas napadaju više, ali uspeli smo to što smo hteli."
Šta očekuješ u Beogradu?
"Sad, ja mislim da će igra biti ravnopravnija, možete da očekujete da ćemo bolje igrati u polju. Za mene je ovo prvi put da igram u ovoj formaciji, nisam se možda snašao najbolje, ali kroz utakmice ćemo da se uigramo."
Prva utakmica.
"Svako želi da se pokaže najbolje, da doprinese ekipi što više. Ja sam imao preveliku želju, pa sam pogrešio u nekim pasevima. Prva utakmica, ostavio sam srce na terenu."
Koliko je bilo nezgodno sačuvati Arnautovića?
"Ja nisam imao mnogo kontakata sa njim, više Eraković i Babić. Suvišne su reči za takvog igrača. Pravio nam je dosta problema, mislim da smo ga dobro sačuvali, izgledaće bolje u Beogradu."
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obrazložio je razloge odluke da se povuče iz Profesionalnog udruženja teniskih igrača (PTPA), organizacije čijem je osnivanju lično doprineo.
Selektor Nemačke Alfred Gislason je u završnici meča protiv Srbije na Evropskom prvenstvu napravio grešku o kojoj će se tek pričati i koja je možda i koštala "pancere".
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Sa punom šakom brade vraćaju se fudbalski reprezentativci Srbije iz prestonice Austrije, iako nisu pokazali da su zaslužili ono što su na kraju dobili.
Srbija je uradila ono po šta je došla u Beč. Unapred "potpisani" remi selektora Stojkovića otvara revanš u Beogradu i čuva šanse za opstanak u A diviziji Lige nacija.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar