Fudbal 0

29.3.2024.

23:06

Kadisu tri boda u direktnom okršaju za ostanak u eliti

Fudbaleri Kadisa savladali su Granadu minimalnim rezultatom (1:0) na startu 30. kola La Lige.

EPA-EFE/ROMAN RIOS

Jedini gol na meču postigao je nekadašnja velika nada Real Sosijedada Robert Navaro u 51. minutu meča.

To je bilo dovoljno za drugu pobedu Kadisa u poslednja tri meča u nastavku borbe za ostanak u eliti. Trenutno su prvi ispod crte sa 25 bodova, dva manje od Selte koja je na sigurnom i tek treba da odigra svoj duel protiv Raja.

Granada ostaje pretposlednja sa tek 14 poena, a o tome koliko lošu sezonu imaju svedoči podatak da su do sada skupili samo bod više od poslednje Almerije koja je tek u prošlom kolu stigla do prve pobede u sezoni.

Granada će u narednom kolu protiv Valensije pokušati da prekine niz od četiri uzastopna poraza, dok Kadis očekuje težak posao kada im u goste dođe Barselona.