Nova vest
b92
Fudbal 0

30.12.2024.

22:00

Nant se pojačao sa bivšim golmanom Liona

Doskorašnji golman fudbalskog kluba Olimpik iz Liona Antoni Lopes potpisao je danas za Nant.

Izvor: Beta

Nant se pojačao sa bivšim golmanom Liona
JOHN SPENCER / Sipa Press / Profimedia

"Fudbalski klub Nant i Antoni Lopes postigli su dogovor o dolasku golmana na šest meseci sa opcijom produženje ugovora na dve godine. Lopes je odličan na svojoj gol liniji, veoma je kompletan golman, obdaren pravim vođstvom na terenu. Njegovo iskustvo i želja da ostane na visokom nivou čine ga pravim bogatstvom za naš klub", piše na sajtu Nanta.

Portugalski golman u Nant stiže kao slobodan igrač, nakon što je sporazumno raskinuo ugovor sa Olimpikom iz Liona, za čiji je prvi tim igrao od 2012. godine.

Lopes je kao golman Liona, za koji je odigrao 489 utakmica, bio izabran u idealan tim Lige šampiona za sezonu 2019/20.

On je sa reprezentacijom Portugala, za koju je odigrao 14 utakmica, osvojio Evropsko prvenstvo 2016. godine.

Nant, koji je zabeležio samo jednu pobedu u poslednjih 12 utakmica, zauzima 14. mesto na tabeli francuske lige sa 14 bodova.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Kud plovi crno-beli brod?

Dešavanja u Fudbalskom klubu Partizan prethodnih meseci dosegla su granice bizarnosti, jer odluke koje se donose, nije preterivanje, nadmašuju i haos koji je za sobom ostavila prethodna uprava.

Stefan Smuđa

16:15

17 h

Računari

"Microsoft je idiot!"

Korisnik Reddita izazvao je lavinu komentara nakon što mu je Microsoft automatski instalirao Windows 11 dok je bio pod tušem. Evo kako kompanija agresivno forsira prelazak na novi OS i da li to može da se zaustavi.

B92.net

9:15

31 min

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu