Nova vest
b92
Fudbal 0

11.11.2024.

14:31

"Na poslednjih deset mečeva imamo osam pobeda, a trebalo je 10/10"

Trener fudbalera Intera Simone Inzagi izjavio je da je njegov tim dominirao tokom duela protiv Napolija i dodao da mu je žao što "neroazuri" nisu ostvarili pobedu u meču 12. kola Serije A.

Izvor: Tanjug

"Na poslednjih deset mečeva imamo osam pobeda, a trebalo je 10/10"
Starsport

Fudbaleri Intera i Napolija odigrali su u nedelju bez pobednika, 1:1.

"Čestitam ekipi. Ako je neki tim trebalo da pobedi, onda smo to mi. Dominirali smo u drugom poluvremenu. Nakon utakmice protiv Arsenala nisam očekivao da ćemo da budemo ovako impresivni. Promašili smo penal, dva puta smo pogodili stativu - ne znam šta je trebalo još da uradimo kako bismo pobedili", rekao je Inzagi.

On je istakao da je zadovoljan igrom Intera.

"Imam poverenje u ekipu. Impresionirali su me. Ali, moramo da nastavimo ovako da radimo. Na poslednjih 10 mečeva smo ostvarili osam pobeda, ali mi smo Inter i na tih 10 utakmica je trebalo da imamo 10 trijumfa", dodao je Inzagi.

Prvo mesto na tabeli Serije A drži Napoli sa 26 bodova, dok Atalanta, Fiorentina, Inter i Lacio imaju po 25, a Juventus 24.

"Zadovoljan sam. Nije lako ovde igrati. Svi znaju da vredno radimo i da napredujemo. Imali smo i neke greške, ali sam siguran da ćemo u nastavku šampionata da budemo bolji", izjavio je trener Napolija Antonio Konte.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

15 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu