Popularna "Vučica" je na svom "Olimpiku" slavila minimalan trijumf protiv Torina rezultatom 1:0 (1:0).
Jedini gol na meču viđen je već u 20. minutu kada je Paolo Dibala matirao srpskog golmana Vanju Milinković-Savića i doneo prednost domaćem timu.
Torino nije uspeo ozbiljnije tokom celog meča da zapreti Miletu Svilaru na drugoj strani, te je tim Igora Jurića rutinski priveo meč kraju i slavio tri boda.
Roma je sada na 10. mestu sa 13 bodova, a Torino je na devetoj poziciji sa bodom više.
Romin gradski rival, Lacio, bio je ubedljiv na gostovanju Komu gde je trijumfovao sa čak 5:1 (2:0).
Lacio je u razmaku od tri minuta došao do dva gola preko Kasteljanosa i Pedra, da bi na početku drugog poluvremena taj zaostatak prepolovio Maciteli.
Ipak, "nebesko-plavi" su u preostalom delu susreta postigli još tri gol, i to preko Patrika u 72. Kasteljasosa u 81. i Čaune u petom minutu nadoknade.
Lacio je peti sa 19 bodova, a Komo je 15. sa devet poena.
Tokom proteklog vikenda na stazi Jas Marina u Abu Dabiju, na samom startu sezone, 16-godišnji Andrija Kostić upisao je svoj debitantski nastup u bolidu Formule 3 u Regionalnoj Formuli Bliskog Istoka
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Jedva smo čekali, jedva ste čekali, i evo ga. U našem najnovijem testu isprobali smo Chery Arrizo 8 sa benzinskim motorom, a u nastavku slede naši utisci.
Kompanija Apple izdala je hitno bezbednosno upozorenje za korisnike iPhone uređaja širom sveta – milijarde mobilnih telefona su potencijalno ugrožene zbog ozbiljnih bezbednosnih propusta u softveru.
Kompanija Xiaomi zvanično je predstavila Redmi Note 15 seriju telefona, koji donose unapređenu izdržljivost, veće baterije i značajna poboljšanja u oblasti fotografije i performansi.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar